אפרת אדר - דולה

אזור אזור המרכז והשרון
קליניקת טבע נשי בחדרה, מתמחה בליווי נשים בתהליכי פריון, היריון ולידה. ליווי רציף לאורך כל הדרך, טיפולי רפואה משלימה, הכנה ללידה וליווי בלידה.
אפרת אדר - דולה
0503393134
אפרת אדר - דולה מומלצת
נטורופתית, מטפלת במגע, דולה ומדריכת הכנה ללידה

נעים להכיר, אני אפרת אדר בעלת קליניקת טבע נשי, נטורופתית, מטפלת במגע, מדריכת הכנה ללידה ודולה.
אני מלווה נשים בתקופה המיוחדת של הבאת חיים לעולם, החל מהרגע שחולפת לה המחשבה על הרצון להרות ועד הלידה ולאחריה.
הרצון ללוות נשים במסע ההיריון והלידה מלווה אותי כבר מסיום לימודי הנטורופתיה, לפני 12 שנים, כבר אז ידעתי שזה התחום בשבילי.
אז הייתי בהיריון עם ביתי הבכורה והחלטתי לקחת את ההתמקצעות בתחום צעד קדימה.
עם השנים טיפלתי וליוויתי נשים בשלבים שונים בתקופה מרגשת זו.

טיפלתי בנשים עם בעיות פיריון ונשים בהיריון שסובלות מכאבים שונים, ואז הגיע השלב לטפל וללוות גם בחדר הלידה.
אז ליוויתי מטופלות שלי בלידה שלהן, ונחשפתי לעולם מרגש, מעניין ומסקרן,  והחלטתי ללמוד להיות דולה, בחרתי ללמוד באמאלדת בלניאדו.בתוך הלימודים גיליתי עוד ועוד את אהבתי לתחום, להיות שם לצד אישה שרוצה ללדת בדרך שלה, לעזור לה לקבל את ההחלטות ממקום בטוח ונח, לעזור לה ולהם כזוג לחוות חוויית לידה מעצימה וחיובית, ועוד לפני הלידה לתת להם את הידע החשוב שיעזור להם להתמודד טוב יותר גם עם השינויים שצפויים בלידה.

אני מביאה איתי לחדר הלידה את כל שנות הניסיון הטיפולי שלי והדולאי שלי, את שיטות הטיפול שלי כמעסה רפואית, רפלקסולוגית, ארומתרפיסטית, צמחי מרפא ועוד, כל אילו על מנת לסייע ליולדת להתמודד, להרפות, להתקדם ולחוות לידה בריאה בגוף ובנפש.

יחד עם כל הכלים הטיפוליים אני מכניסה לחדר הלידה המון רוגע, שלווה וחיוך, אני מעניקה ליולדת תמיכה רגשית לאורך הלידה. תת התמחות נוספת  – נשים עם סכרת היריון, כנטורופתית אני מלווה נשים בהיריון שאובחנו עם סכרת היריון, אני מסייעת להן באמצעות תפריט תזונתי לאזן את רמות הסוכר יחד עם שילוב מזון בריא ומזין, עם התקדמות ההיריון אני מכינה אותן ללידה, שלעיתים עקב הסכרת עלולה להתחיל בזירוז לידה, ובכך אני גם מסייעת להן להגיע מוכנות לשלב זה.בקליניקה  אני מקיימת מפגשי הכנה ללידה, טיפולי מגע לנשים בהיריון, טיפולי רפלקסולוגיה לזירוז לידה, ייעוץ נטורופתי והתאמת תפריט תזונתי אישי, מפגשי עיבוד לידה, טקס איסוף עצמות לאחר הלידה, בנוסף אני רוקחת מוצרי רוקחות טבעית לתקופה זו.

אני מלווה בחדרי לידה הלל יפה בחדרה, ולניאדו בנתניה. 
במסגרת הליווי שלי הזוג מגיע למפגשי הכנה ללידה בהם אנו לומדים ומתרגלים יחדיו תנועתיות, נשימות, תנוחות, וכמובן טיפול מגע ליולדת להכנת הגוף ללידה והרגעת הנפש.
חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים