הכפתור בייבי - כך לא תשכחי את הבייבי לעולם

אמא, אין דרך קלה או סימפטית להתמודד עם המחשבה על האירוע הנורא מכל - שכחת תינוק ברכב. כל אמא מנערת את עצמה מהמחשבה המזעזעת, ועומדת איתנה מול עצמה במחשבות ש"לי זה לא יקרה".
הכפתור בייבי - כך לא תשכחי את הבייבי לעולם

הכפתור בייבי - "לי זה לא יקרה?"
על מנת שלא תקחי חלק בסטטיסטיקה המזעזעת, אל תגידי לי זה לא יקרה, תעשי צעד אחד פשוט, אך ענק, שידאג לוודא ולבטח אותך, כך שלך זה בטוח לא יקרה. 
"הכפתור בייבי" הוא פתרון טכנולוגי מהפכני, המאפשר להתקין פאנל ייחודי שיושב בדשבורד הרכב שלך וכולל כפתור מצוקה חכם שידע להפעיל מערך שלם, אם לך, שלא נדע, זה כן יקרה.

ואם נתחבר רגע למציאות, כמה פעמים פתחת את מהדורת החדשות ושמעת על סיפור זוועה שבו תינוק נשכח וצקצקת בלב שבור "אבל איך זה יכול לקרות? איך???".
יש לנו תשובה על זה - ההורים לא התקינו את הכפתור. זה כזה פשוט להציל חיים, זה במרחק כפתור ממך. 

איך עובד  "הכפתור בייבי" ואיך הוא יכול להציל את הבייבי שלך ממקרה חירום? 
מדובר במערכת חכמה שהתפקיד שלה הוא לעזור לך למנוע מצב של שכחת ילדים ברכב. המערכת מחוברת 24/7 למוקד חירום אנושי ופועלת באופן לגמרי עצמאי. 
נתאר לפנייך את התהליך, כך שתוכלי לדעת, שגם במקרי קיצון, יש לך גיבוי מלא:
  • מהרגע שכיבית את האוטו ובמקרה בו הילד נותר ברכב - המערכת תתריע על כך באמצעות צפצופי הצופר והבהובי אורות.
  • במקרה ועדיין לא שמת לב ולא ראית ושמעת את האותות - תוך 2 דקות תקבלי התראה לטלפון הנייד שלך. 
  • במקביל להתראה הטלפונית תישלח הודעה למוקד החירום שלנו שיודע לזהות את מיקום הרכב המדויק.
  • פספסת את ההודעה? אורות הרכב יידלקו בשלט רחוק.
  • נכנסת לאזור ללא קליטה? אל חשש, המוקדנים שלנו יתקשרו להורה השני במיידי. 
  • גם אצל ההורה השני אין מענה? כוחות ההצלה יוקפצו מיד למקום והילד יחולץ בבטיחות ובמקצועיות. 

כפי שאת יכולה להבין, הרמנו מערך שלם בשביל ההורים שרוצים להבטיח את שלומם של היקרים להם מכל - הילדים שלהם. אין שום סיבה בעולם שנדאג לבצע ביטוח לרכב שלנו, לדירה שלנו, לבריאות שלנו, ולא לחיים של הילדים שלנו. בטח ובטח כשקיימת הטכנולוגיה שמאפשרת לנו, במחיר נגיש לכל כיס, לשמור על החיים שלהם. 


לא רק כפתור מצוקה, מעכשיו יש לכן גם עיניים בגב
מעבר ליתרון העצום מאין כמותו להגן על הבייבי שלך משכחה ברכב, הכפתור בייבי כולל גם מצלמת BABYCAM 5 אשר מאפשרת צפייה בטוחה בכל מה שמתרחב במושב האחורי, המקום בו יושבים הילדים, וכל זה מבלי שתצטרכי לסכן את עצמך ואת הנוסעים ברכב בזמן הנסיעה.

המצלמה כוללת מסך מובנה אשר מותקן בסמוך להגה, והיא מצלמת ברגע האמת את ההתרחשות ברכב ומאפשרת לך לשמור על קשר עין רציף עם התינוק או הילדים, לדבר אליהם, ואף להנחות אותם כיצד לנהוג בתוך הרכב, כך שתוכלי לנסוע בבטחה מקסימלית. 

את יכולה להיות בטוחה שהבייבי שלך בטוח 
מערכת הכפתור בייבי מעניקה לך מעטפת מקצועית לכל בעיה שעלולה לצוץ בדרך, כי אחרי הכל, יש עוד בעיות לצערנו שעלולות לקרות בנסיעה, וחשוב שתקבלי סיוע בהקדם האפשרי, בטח ובטח במקרה והבייבי איתך ברכב.

במקרים של תאונה, הכפתור ידע לתת מענה מיידי גם במקרה בו לא יתאפשר לך ללחוץ על הכפתור.
הודות לטכנולוגיית e-call, יוכלו לאתר את מיקומכן בזיהוי מצבי קיצון של מצוקה רפואית או אירוע בטחוני גם במקומות בהם אין קליטה או כאשר נגמרה לכן הסוללה. 

הכפתור בייבי מלווה באפליקציית מעקב אחרי הרכב שלכן, ולכן במידת הצורך יהיה ניתן לקבל הכוונה למקום הרכב, ואפשרות להתראה עבור גרירה ובקרה (שימושי במיוחד גם עבור ילדיכן, הנהגים הצעירים). 
מערכת הכפתור בייבי בעלת שירותי דרך בפריסה ארצית עם התחייבות לזמן ההגעה המהיר בישראל: שירותי גרר, אספקת דלק במידת הצורך, החלפת פנצ'ר ועד התנעת רכב. 

לסיכום אפשר להגיד בבטחון שעומד לפניך הפתרון האידאלי לשמור על הבייבי שלך ועל עצמך. אז אל תזכרו מאוחר מידי, כי החיים של הקטנטנים שלנו הם מעל הכל.תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים