ורד דלאל - מיילדת

אזור אזור המרכז והשרון
אני בעלת ניסיון מקצועי של 23 שנים מומחית ללידות טבעיות, מנטורית לנשים ומטפלת נ.ל.פ ודימיון מודרך מעבירה קורסי הכנה ללידה בקבוצות ופרטני בגישה ייחודית שפיתחתי.
ורד דלאל - מיילדת
‏0509014619‏
ורד דלאל - מיילדת מוסמכת

ההארה  להיות מיילדת,הגיעה אלי בלידה של ביתי הבכורה לפני 25 שנים, בעודי שוכבת על מיטת בית החולים עם חווית לידה טראומטית, ושם בין ציר לציר החלטתי שאני אהיה מיילדת, כדי שלנשים ולאמהות תהייה חווית לידה טובה מעצימה וחיובית כי לידה זו מתנה לחיים, לידה זו הזדמנות לזהות את הכוחות הטמונים באישה שחווית ההריון והלידה תהיה חוויה חיובית וטובה אני מאמינה ויודעת שלידות טובות זה עתיד החברה שלנו.אני רוצה להעביר לנשים את המסר, כי הלידה לא קורת אלא היא בידיים שלך - היולדת יוצרת לעצמה את הלידה.
אני מאמינה בעבודת הגוף, יודעת לכוון את האישה והמלווה לעבודה מנטאלית ופיסית.  
כל יולדת תבחר את דרך הלידה שלה ואני אהיה שם בשבילה.

מה אני מעניקה
בתהליך הליווי האישה והמלווה, מקבלים :
פגישת היכרות, שתי פגישות אישיות, על מנת לעשות תאום ציפיות, ברור עמדות, שבירת מחסומים, יצירת עוגנים רגשיים וחיבור רגשי בניינו.
אני נותנת ליווי מקצועי לאורך התהליך.
קורס הכנה ללידה דיגיטלי וחוברת משלימה בגישה שלי, יש הרבה עבודה עם הגוף, ביומכניקה של הלידה, עבודת שיאצו וריקוד, דימיון מודרך, עוגנים רגשיים.בלידה עצמה,אני מביאה את ניסיוני כמיילדת שיודעת את הביומכניקה של האגן והשלד.
עובדת עם השרירים, הרקמות, הרצועות, בנוסף מביאה אנרגיה שזורמת לתהליך מניסיוני כמטפלת NLP אני מביאה את עולם דימיון מודרך ויצירת המציאות לסביבת חדר הלידה כמו כן יצירת עוגנים לנשים להתמודדות בתהליך, 

ניתן לייצור איתי קשר לבירורים ואפילו לפגישת היכרות ללא תשלום
חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים