אדווה רטצר - דולה

אזור אזור הצפון
מאמינה ביכולות שלך, של גופך, ושל התינוק שבתוכך, לייצר חווית לידה בלתי נשכחת. עם הכלים הנכונים, הידע המתאים והליווי הנכון, תגיעי מוכנה ללידה, גם הלא נודע יכול להפתיע לטובה.
אדווה רטצר - דולה
0549997183
אדווה רטצר - דולה מומלצת
דולה, מדריכת הכנה ללידה, ומדריכת הנקה מוסמכת

קצת עליי
שמי  אדווה רטצר, אני גרה בקריית מוצקין, נשואה למתן ואמא של שחף, הראל ועופרי. יש לי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני בסטטיסטיקה.
לאחר לידת בני השני, הבנתי שמקומי אינו בעולם התעשייה ופניתי ללימודי דולה ומדריכת הכנה ללידה.
עוד בשלב הלימודים הבנתי שהשינוי הזה הביא אותי למקום הנכון בחיי- ליווי נשים עוד משלב ההריון, המשך לתהליך הלידה והימים הראשונים שאחריה.
מאז, אני מלווה נשים מאיזור הצפון, נותנת להן כלים וידע שיאפשרו להן להרגיש בטוחות בהחלטות שלהן ולהגיע ללידה יותר רגועות. כיום אני מלווה נשים בבתי החולים בחיפה ונהריה.כמה זמן אני במקצוע? סיימתי את לימודיי בשנת 2017 

הסמכות נוספות:
אני גם מדריכת הכנה ללידה, תומכת לידה בגישת פשוט ללדת ומדריכת הנקה מוסמכת.

החזרים מקופות החולים: ניתן לבקש כנגד הצגת קבלה אותה תקבלי ממני, במידה והנך עומדת בתנאי קבלת ההחזרים מצד קופת החולים אליה את משויכת.

שירותים אותם תקבלי ממני כחלק מהליווי
במסגרת הליווי, תקבלי ממני פגישת הכנה להנקה ללא תוספת תשלום וייעוץ הנקה לאחר הלידה במחיר מוזל. כמו כן, בחדר הלידה אשתמש בידע שיש ברשותי במגוון תחומים: הומאופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו וארומתרפיה.
כאן יבוא היוטיוב


מה חשוב לי שתדעי עליי
אין לי אג'נדה לגבי איך לידה צריכה להיות. אני מאמינה שלכל אישה יש את הזכות לבחור את אופן הלידה שלה, על פי האמונות והרצונות שלה, כמובן במידה ולא קיימות מגבלות רפואיות ברקע.
אני מלווה בכל סוגי הלידות- לידות ראשונות או חוזרות, עם מלווה נוסף או ללא מלווה כלל, לידות טבעיות או עם משככי כאבים ואני אהיה שם איתך ואתמוך בך בכל דרך שתבחרי.
המלווה שלך בלידה יוכל להיות מעורב ופעיל בכל צורה שיבחר ואשמח לעבוד איתו בשיתוף פעולה ואף לתת לו להוביל לכשיתאפשר (וכמובן במידה ושניכם תהיו מעוניינים בכך).

מה חשוב לי שתדעי על עצמך
יש בך כוחות שמחכים להיות ממומשים. כאשר את מגיעה לחדר הלידה לאחר שלמדת, צברת בטחון והכרת תהליכים שונים מתוך חדר הלידה, תוכלי לקבל החלטות מדעת ובצורה מושכלת ובטוחה יותר.
תוכלי לקחת חלק פעיל בתהליך הלידה, להיות שותפה מלאה וליהנות מהלידה.
האמיני בעצמך- אין דרך אחת ללדת, וחשוב שתכירי את מגוון האפשרויות להתמודד עם כל אחת מהדרכים.
חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA