הריון ולידה

הטבלה הסינית

בהריון ורוצה כבר לדעת את מין העובר? יצרנו במיוחד עבורך את מחשבון הטבלה הסינית, שמחשב בקלות האם יש לך בן או בת. את מוזמנת להשתמש כדי לנסות ולחזות אם יש לך בן או בת בבטן.

הטבלה הסינית

 

טבלה סינית

הטבלה הסינית נותנת תחזית או עונה לתשובה האם העובר בן או בת לפי גיל האישה ההרה וחודש ההתעברות.

טבלה סינית בן או בת: לפי מה הטבלה מנבאה את מין העובר?

הטבלה משלבת בין גיל האישה ההרה לחודש ההתעברות לפי לוח השנה הסינית ובהתאם נותנת תחזית האם העובר יהיה בן או בת. האגדה מספרת שביצירתה הסתמכו על ה-  Ching (ספר פילוסופי מיסטי העוסק בתורת השינויים), חמשת היסודות (מתכת, מים, עץ, אש ואדמה), יין ויאנג ושמונה הטריגרמות (Pa Kua).


טבלה סינית

 

הטבלה הסינית אחוזי הצלחה

עד כמה הטבלה הסינית מדייקת? - אומרים שהטבלה לא משקרת, לפחות כשמדברים על כדורגל, ויש שאומרים שגם הטבלה הסינית מדייקת מאוד, אך עד כמה העובדה הזו נכונה?

האמת היא שלאחר בדיקות רבות שעשינו – קשה באמת לדעת, יש שמקומות בהם דווח על למעלה מ 90% אחוזים שהיא צודקת, ויש שיגידו שהסיכוי שלה לחזות את מין העובר היא כמעט כמו להטיל מטבע כ – 50%.

אז אין הוכחות מדעיות שהטבלה הסינית טועה או צודקת, אבל היי מיליארד סינים לא טועים (או שכן)


בן או בת

מה המקור של הטבלה הסינית?

יש מספר גרסאות באשר למקור הטבלה הסינית. מספרים שהיא התגלתה בקבר של קיסר מלכותי ליד בייג'ינג וככל הנראה עברה כשושלת לקיסרות QING (1644-1912), כלומר מקורה לפני מאות שנים.

סיפור אחר על הטבלה הסינית מעלה כי הטבלה בשפה הסינית נלקחה למלך אנגליה, בשנת 1900, שם היא תורגמה לאנגלית, יותר מאוחר הופיעה באוסטריה עד שאיש מלומד מסין ראה אותה והחזירה לטיוואן, שם היא פורסמה בעיתון בשנת 1972.


יכול להיות שיש אמת בשני הסיפורים, אבל בכל מקרה החוקרים בשנים המאוחרות לא הופתעו כשמצאו אותה, כי למין העובר הייתה חשיבות גדולה במיוחד בסין העתיקה.

החקלאות בסין, שהתחילה לפני עשרות אלפי שנים, היוותה חלק חשוב בהתפתחותה, כששימשה לא רק לצורך מחייה בסיסית אלא גם כמקור עבודה ולימים אף הפכה למורשת תרבותית.

בסין העתיקה המשמעות של יותר בנים הייתה שווה יותר כוח עבודה, שיכול לשמש בעבודת החקלאות הקשה ופרנסת המשפחה.

לעומת בנים זכרים, בנות, שנשארו בבית עד גיל 16-17, היו לא יותר מהוצאה, עד שנלקחו ע"י החתן והקימו משפחה משלהן.

החוקרים הסיקו, שבעזרת הטבלה חזו את מין העובר ולפיו נכנסו להריון במטרה לנסות להביא כמה שיותר בנים וכך להקל על פרנסת המשפחה.


בן או בת?

כדי לדעת האם יש לך בבטן בן או בת בעזרת הרפואה המערבית תצטרכי לחכות ככל הנראה עד לשבוע 14-17 להריון, כשבסקירה המוקדמת הרופא או הרופאה יגלו לך את מין העובר באופן ודאי (יחסית).

לעיתים כבר בבדיקת השקיפות העורפית, המתבצעת סביב שבועות 11-13 להריון, יעריכו מה מין העובר, אך חשוב לדעת שזו השערה בלבד, וניתן יהיה לדעת בוודאות (יחסית) רק בסקירה הראשונה. עד אז תוכלי להשתעשע עם המחשבון הטבלה הסינית שהכנו עבורך.

 

טבלה סינית בן או בת

מחשבון בן או בת בהריון

המרנו את הטבלה הסינית למחשבון פשוט, שיקל עלייך ויעזור לך לגלות מה מין העובר, בלי חישובים ומספרים מיותרים – כל מה שצריך לעשות זה לכתוב בת כמה את ומה חודש ההתעברות – ותגלי מה מין העובר (על פי הטבלה הסינית ועם כל ההסתייגויות שכתובות במאמר זה).

רוצה לגלות את מין העובר שלך? זה הזמן לחזור למעלה ולנסות את מחשבון הטבלה הסינית.

 

בן או בת – יש לנו מילה אישית

ובנימה אישית, זה הרי לא באמת משנה אם יש לך בן או בת – העיקר שיהיה לך הריון בריא ותקין, חוויית הריון טובה (ככל הניתן), חוויית לידה טובה ומעצימה ומעל הכל – תינוק או תינוקת בריאים ושלמים... אז נאחל לך הריון קל ומשעמם, לידה קלה וידיים מלאות.

 

 

 Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA