ענת מליסדורף – דולה

אזור אזור המרכז והשרון
האהבה לליווי לידה והכנה לקראתה הם כנראה תכונה מולדת אצלי, אחרת אני לא יודעת להסביר למה בחרתי לקנות את אנציקלופדית הריון ולידה הראשון שלי כבר בגיל 10
ענת מליסדורף – דולה
0544666307
ענת מליסדורף – דולה מדריכת הכנה ללידה, דולה פוסט, ייעוץ והכוונה לקראת לידה
נשואה פלוס 3 ילדים בגילאי 24,21,11, את תעודת ההסמכה לדולה לליווי לידה קיבלתי בשנת 2003 תוך כדי עבודתי במשרד פרסום, האהבה שלי תמיד היתה סביב הריון ולידה, לפני 9 שנים אחרי 20 שנות שכירות בפרסום מצאתי את דרכי המדויקת ויצאתי לעצמאות כדולה, מדריכת הכנה ללידה, דולה פוסט, מאמנת אישית ואלה הם תחומי עיסוקי הבלעדיים היום לצד היותי רעיה ואם.
תחביב:
גלישת גלים, אהבה גדולה אותה אני יכלה להקביל  ללידה, כדי להצליח לתפוס גל צריך לסמוך לבטוח ולהתמסר גם כשזה מפחיד - כך בדיוק גם בלידה.

קצת עלי
האהבה לליווי לידה והכנה לקראתה הם כנראה תכונה מולדת אצלי,  אחרת אני לא יודעת להסביר למה בחרתי לקנות את אנציקלופדית הריון ולידה הראשון שלי כבר בגיל 10.
הלידות הפרטיות שלי, 3 במספר, היו עבורי חוויה מדהימה עוצמתית ומעצימה כל אחת בפני עצמה, וכך עם העוצמה והשמחה הזו אני מגיעה בכל פעם לכל לידה.
האג'נדה שלי כשלעיתים אני נשאלת מהי, היא שאין לי אג'נדה. אם בכל זאת יכריחו אותי לחשוב על משהו ככל הנראה זו תהיה התובנה שלכל אחת הזכות לבחור את לידת החלומות שלה, אין אמת אבסולוטית, לאחת מתאימה לידה טבעית ולאחרת לידה עם אפידורל וכל אחת מהשתיים היא מושלמת בדיוק כפי שהיא.

הלידה היא דרך ולכל אחת הדרך שלה
הכלים איתם אני עובדת הם רבים ומגוונים, מגע, נשימה, תנועה, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו ועוד אבל העיקר בעיני הוא התהליך האישי והזוגי שאנחנו עוברים יחדיו החל מפגישת הכרות, לקורס הכנה ללידה, לייעוץ תמיכה והכוונה במהלך ההריון ועד מפגש הפסגה ורגע השיא בחדר הלידה.

יחדיו נעבור תהליך עמוק ואישי להעמקת ההבנה לתהליכים הפיזיולוגיים והרגשיים בלידה, נעצים את החזקות אינדיבידואליים והזוגיים ככלי עוצמתי שיאפשר גם לבן/בת הזוג לעזור לך ולהיות חלק משמעותי ובלתי נפרד מהלידה.

אני אוהבת ללוות לידות, טבעיות ועם אפידורל כאחד העיקר להיות מדויקת במאת האחוזים לכל יולדת ולכל זוג ולאפשר להם להגשים את לידת החלומות שלהם.

אין שתי לידות זהות כמו שאין שני אנשים זהים כל יולדת וכל לידה היא יחידה ומיוחדת במינה.
זו זכות גדולה עבורי להיות נוכחת ברגע השיא בו נשמה חדשה וטהורה מגיחה לאוויר העולם.חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים