בוקר של כיף במשק ברגר

כשמאיה הציעה ללכת למשק ברגר, קפצנו על הרעיון והצטרפנו אליהם למשק ברגר בכפר הס. הכל כלול במחיר (אפילו האוכל!) והחיות מטופלות היטב ומוגנות ממבקרים שובבים מידי. מומלץ בחום להגיע.

בוקר של כיף במשק ברגר

מאיה העלתה את הרעיון. הם כבר ביקרו במשק ברגר ורצו לחזור שוב. 

אז הצטרפנו.

 

איפה לאכול בדרך?

 

בעקרון לא חייבים לאכול לפני הביקור, אבל אם רעבים אחרי, אפשר לקפוץ לקניון דרורים, ממש קרוב לכפר ושם למצוא ארומה, אגאדיר ומזון מהיר.

 

משק ברגר בכפר הס

 

עוד לפני שנכנסנו למשק קיבלו את פנינו עשרות כבשים וטלאים ושתי הילדות התחילו להתלהב. כשנכנסנו האכלנו כבשים בכרוב, פרות וסוסים בשחת ועגלים חמודים השקנו במים עם ויטמינים מבקבוקים. חשוב לנו שבמקום עם בעלי חיים, יתייחסו אליהם כמו שצריך, יתנו להם מספיק מקום ואוכל וישגיחו שמבקרים לא יפגעו בהם. במשק ברגר שמחנו לראות שהחיות בראש מעייניהם של בעלי המקום.


התרחקנו מחיות המשק והגענו אל משאית של "גזלן", רק שבמקום לשלם, הייתה שם גברת נחמדה שהציעה מעדנים ושוקו של טרה בחינם. לקחנו את המעדנים אל שולחנות הפיקניק בגן השעשועים הצמוד וכל אחד בחר את הטעם האהוב עליו.


ברגע שסיימנו לאכול, הילדות ברחו אל המתקנים- קרוסלה, מגלשה, טרקטורון קטן ומתנפח ענק שגם המבוגרים נהנו לקפוץ עליו. 


משם הלכנו לראות חוטמנים וברווזים וכשבנות התעייפו מההתרוצצות, שמנו פנינו אל פינת הטאבון, בה קיבלנו בצק ומערוכים, רידדנו, וקיבלנו את הפיתות שהכנו לצד שוקולד למריחה.

 

אכלנו הרבה ורצינו לשבת, אז ניגשנו לפינת הליטוף ושיחקנו בעדינות עם שרקנים וארנבונים לבנים ומתוקים. 


נשאר לנו עוד דבר אחד לעשות- בדרך החוצה עצרנו בפינת היצירה, קיבלנו דפי צביעה ומדליות עץ שעיטרנו בעפרונות צבעוניים וחרוזים להשחלה על מוביילים בצורת פרות.


 

חזרנו הבייתה מרוצים ועייפים. 

 

 

מחיר: 30 שקלים.

מה כולל מחיר הכניסה: הכל. מעדנים, שוקו, פינת טאבון ופינת יצירה.

תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים