איילת קלימי - דולה

אזור אזור המרכז והשרון
מניסיוני בליווי מאות נשים ללידות טובות ומעצימות, השילוב בין הכנה גופנית, מחשבתית ונפשית הוא המפתח לחוויה טובה בכל סוג של לידה. אני איתך יד ביד בהכנה ובליווי הלידה, בשחרור לידה טראומתית ובהכנה לחוויה מתקנת.
איילת קלימי - דולה
050-8788717
איילת קלימי - דולה מומלצת במרכז והשרון

״הגשמת לי את חלומי והפכת לי את חוויית הלידה לסיפור אגדה״

נעים מאוד אני איילת קלימי, אמא לשתי בנות ובן שנולדו בלידות מאתגרות ונהדרות. אחרי הלידה המופלאה של הבכורה שלי נולדה בי תשוקה גדולה לעזור לנשים ולזוגות ללדת בטוב.

אני מכינה, מלווה ומובילה לחוויית לידה טובה, מעצימה, רכה, עם כמה שפחות טראומה, בדרך שנכונה לכל אחת ולכל זוג. בהריון חוזר, במידת הצורך, אני מלווה תהליכים מרגשים של עיבוד לידה והכנה לחוויה מתקנת. הכנתי וליוויתי מאות נשים וזוגות ללידות טובות ומעצימות ולחוויות מתקנות ומרפאות.

אני דולה תומכת לידה מוסמכת, בעלת תואר שני MBA, מנחת NLP עם הסמכה בינלאומית ומנחת מיינדפולנס. אני מרצה בכנסי הריון ולידה, מנחה מעגלי נשים וסדנאות העצמה, ובעלת קליניקה פרטית בפתח תקווה ואונליין.״חווית הלידה שקיבלתי היתה פשוט נהדרת!!! אפילו יותר טובה ממה שיכולתי לדמיין! רגועה ומדהימה בדיוק כמו שחלמתי והרבה מזה בזכות הליווי וההכנה שלך״

שיטת ״ללדת בטוב״ שפיתחתי משלבת ידע עם הפן הגופני, המחשבתי והנפשי. הסנכרון בין כל הרבדים האלו הוא בעיני המפתח לחוויה טובה וחיובית. שילוב זה מאפשר לנשים שאני מלווה להתחבר לעצמן ולכוחות שלהן, להבין מה נכון להן ולאיזו תמיכה הן זקוקות, אילו חששות יש להן ואיך להתמודד איתם.

ככל שאנחנו מתקדמות בתהליך מתעוררת סקרנות וציפייה ללידה. תחושת המסוגלות והאמונה בגוף עולה, כמו גם הביטחון להשמיע את קולן בלידה, ולקבל החלטות ממקום מושכל מתוך היכרות עם הזכויות שלהן. בני הזוג כמובן שותפים לתהליך ומקבלים כלים ובטחון לתמוך ולהרגיש משמעותיים.

נשים אומרות לי שקיבלו מהליווי שלי כוחות, הקלה פיזית משמעותית, הבנה איפה הן נמצאות בתהליך, רוגע, בטחון וידע שאפשרו להן להרגיש מוכלות ועטופות, ותרמו לחוויית לידה טובה עבורן ועבור בני הזוג.״הנוכחות שלך במהלך הלידה וההתייחסות לכל הניואנסים, הרצונות והחששות שלי - על סמך המפגשים המקדימים שלנו, עזרו לי להרוויח את החוויה המתקנת שכל כך ייחלתי לה״

ההיכרות העמוקה שנוצרת במפגשים מאפשרת לי לתמוך בכל זוג בצורה המדויקת והנכונה עבורם, בעזרת סל כלים מגוון שרכשתי עם השנים. אני עוזרת בקידום הלידה, בהתמודדות עם הכאב, בעבודה עם חששות שעולים ועם מצבים שונים שמצריכים גמישות מחשבתית. 

אחרי הלידה אני עוזרת בהנקה הראשונית וביישום אפס הפרדה למי שמעוניינת. בהמשך מתקיים מפגש מעצים לסגירת מעגל והנחיות לטיפול בתינוק - החתלה, הלבשה, אמבטיה, שימוש נכון במנשא וכל צורך אחר שעולה.

במידה ותרצי אוכל להיות לצדך וללוות אותך גם אחרי הלידה, כמי שהיתה איתך ברגעים המכוננים בחייך וכבר מכירה אותך. אני מלווה נשים לאימהות מיטבית ללא חרדות ורגשות אשם, מייעצת איך להתמודד עם אתגרי גידול מגוונים, מלווה לדיוק הקריירה לצד האימהות ובתהליכים מנטליים-רגשיים נוספים.

אשמח להכיר אותך :-)חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים