קורס עזרה ראשונה לתינוקות

קורס עזרה ראשונה לתינוקות של תינוק ישראלי. הדרכת עזרה ראשונה מותאם במיוחד לתינוקות ומקרי הקיצון שיכולים לקרות: החייאת תינוקות וילדים, סילוק גוף זר וסיוע בעת חנק, עילפון, פרכוסי חום, אלרגיות. ההרשמה תיפתח בקרוב.

קורס עזרה ראשונה לתינוקות

קורס עזרה ראשונה לתינוקות

ריכזנו עבורכן את כל המידע החשוב ביותר שתצטרכו בדיוק ברגע המכריע.
 
מה נלמד בהדרכה?
  • מבוא לעזרה ראשונה
  • החייאת תינוקות וילדים
  • סילוק גוף זר
  • עילפון
  • פרכוסי חום
  • אלרגיות

למי מתאימה הדרכת החייאה לתינוקות?

לנשים וגברים שיהפכו להורים בקרוב ו/או
להורים שנולד להם תינוק בשנתיים האחרונות
 

אופן ביצוע ההדרכה:

ההדרכה תעבור בזום ותהיה באורך של שעתיים.
מתנה מיוחדת לנרשמות דרך תינוק ישראלי: קורס דיגיטלי לתרגול חופשי בבית
 
האם המפגש יוקלט ויישלח אלי גם אם לא אתחבר בזום?
כן - המפגש יוקלט וישלח אל כל הנרשמים והנרשמות ויהיה זמין לצפיה במשך שבוע בלבד.
 
מועד ההדרכה:
בקרוב ...
יום: 
שעה: 
מחיר:
 
** קישור להדרכת הזום יישלח בצהרי יום המפגש במייל
 
הקורס הבא לעזרה ראשונה והחייאה לתינוקות של "תינוק ישראלי" יפתח בקרוב...
רוצה לקבל תזכורת ישירות אל הטלפון מיד כשתיפתח ההרשמה? לחצי על הכפתור כאן מתחת ונדאג לשלוח אליך תזכורת להרשמה - בלי פרסומות רק תזכורת!
 
 
הרשמה לקבלת תזכורת אישית לחצי:
 

קורס עזרה ראשונה לתינוקות מבית "תינוק ישראלי" – כך הוא נולד

הכל התחיל משאלות בלתי פוסקות בקבוצת הפייסבוק שלנו, שם לא מעט נשים חיפשו מענה של קורס עזרה ראשונה לתינוקות. בעבר לא תמיד ידענו לתת את המענה אך החלטנו לבדוק את הנושא לעומק, ככה נולד לו קורס עזרה ראשונה לתינוקות.
לאחר כמה וכמה בדיקות ובירורים חברנו לחברת שרותי רפואה איתה אנחנו עובדים עד היום וביחד עבדנו ופיתחנו קורס עזרה ראשונה והחייאה לתינוקות שהותאם במיוחד לנשים שזה עתה ילדו.
 
חשבנו על קורס החייאה לתינוקות, הקשבנו לשטח ורצינו להציע להורים הצעירים סדנת עזרה ראשונה לתינוקות. התלבטנו האם זה יהיה רק החייאה לתינוקות או משהו קצת יותר רחב כמו למשל קורס עזרה ראשונה לתינוקות שיכלול נושאים כמו: החייאה, חנק, פרכוסי חום, אלרגיות, עילפון ועוד. נושאים שעולים תמיד אצל כל הורה, ובטח הורים צעירים. 
 

קורס עזרה ראשונה לתינוקות אונליין

מבדיקות שערכנו עם הרבה מאוד אמהות הבנו שהורים רבים רוצים מאוד לקבל את הידע אך לא תמיד יש להם את הפניות המתאימה.     
בשביל להחליט הבנו מהם שהם מאד רוצים להתנסות בקורס פיזי, אבל הוא גם יותר יקר וגם יותר מורכב בשבילם, להתאים את עצמם ליציאה מהבית. התובנה החשובה הייתה שככל שהקורס איכותי יותר, הוא בהחלט יכול להיות דיגיטלי - אונליין ולתת את הבסיס הראוי.
מי שימצא זמן וצורך אחריו, יוכל להשלים בקורס פיזי.
לכן החלטנו על קורס עזרה ראשונה לתינוקות אונליין ויצאנו לדרך.
 
קורס החייאה לתינוקות
 
במחזור הראשון של הקורס, כמו בכל דבר שעושים פעם ראשונה, אספנו נקודות לשיפור והיינו מלאי רצון וכוונה לשפר ולהשתפר. הקשבנו לקהל ולאימהות והוספנו מענה לשאלות ונקודות שהמשתתפות העלו.
שיפרנו גם את הנושאים הטכניים כמו זוויות הצילום, מוניטורים, מיקרופונים, איכות התמונה והשמע וקצב ההדרכה. בסבב השני דאגנו שתהיה כבר פחות תאוריה והרבה יותר תאכלס.
וכאן כבר נוצר הבדל משמעותי. גם בסוף הקורס השני ביקשנו משוב, שיפרנו בהתאם להארות והערות. וכך בדיוק – בשיתוף הקהל והמשתתפות - יצרנו קורס יותר מדויק ויותר איכותי. 
ככה המשכנו מקורס לקורס, והיום, עם ניסיון של עשרות סבבים של קורס עזרה ראשונה לתינוקות אונליין, במתכונת של "תינוק ישראלי", שביעות הרצון של המשתתפות והמשתתפים היא גבוהה מאוד.
 

באיזה נושאים אנחנו נוגעים במפגשים של קורס החייאה לתינוקות?

אנחנו מלמדים ונותנים כלים להתמודד בעיקר עם המצבים הבאים:
 
פרכוסי חום: מופיעים אצל 2-4% מהתינוקות והילדים בעקבות עליית חום, ונגרמים כתוצאה מגירוי חשמלי במוח.
אלרגיות הן דבר די שכיח בקרב תינוקות וילדים. אלרגיה באה לביטוי על העור, בדרכי העיכול או בדרכי הנשימה.  הידע הנרכש בקורס עזרה ראשונה לתינוקות יעזור לכם לדעת מה לעשות במקרה של אלרגיה חריפה ואיך לטפל עד שפוגשים רופא או פרמדיקים של ארגון רפואי מוסמך.
 
עילפון: בדרך כלל מגיע לאחר בכי קורע לב שמתחיל מכעס, תסכול או פחד, ומופיע אצל 5% מהתינוקות. התופעה שכיחה בעיקר בגילאי חצי שנה עד שנה וחצי. הדרכה נכונה של ההורים תסייע למנוע התקפים כאלו בעתיד.
 
חנק: תינוקות ופעוטות בשלבי ההתפתחות האורלית מכניסים כמעט כל דבר לפה, ולכן הם חשופים לסכנת חנק מחפצים קטנים. גם המעבר ממזון טחון למוצק עלול להסתיים בשאיפה של מזון לקנה הנשימה. כל הורה שרוכש את הכלים והידע יכול להציל את הילד שלו וחשוב ללמוד מה צריך לעשות.
 
החייאה: רובנו מצליחים לגדל ילדים בלי שנצטרך לבצע פעולות החייאה אפילו אחת בכל שנות הילד, אבל חשוב להכיר ולדעת להשתמש בשעת הצורך.
 
קורס עזרה ראשונה לתינוקות אונליין
 
מרגש אותנו לראות את הדרך שעשה הקורס מתחילתו והמקום אליו הגיע. היום יש לנו קורס איכותי מאד, גם בהיבט הטכני וגם בהיבט התוכן.
אין ספק שהזום הנגיש את הקורס להרבה יותר הורים ואנחנו שמחים מאוד על ההגשמה הזאת ועל הזכות להעניק להורים טריים ידע מציל חיים!
  Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA