בת-אל הרמן - דולה

אזור אזור הצפון
מלווה באהבה נשים בהיריון ובלידה ותומכת גם בשלבים שלאחר הלידה. הליווי כולל 2-3 מפגשים בהיריון, ביניהם מפגש היכרות, ליווי ותמיכה בזמן הלידה, לחזק את הביטחון של האישה בגופה ובתהליך הלידה ולאחריה ומתן מענה לקשיים בהנקה ולכל עניין שעולה בתקופה הראשונית בטיפול
בת-אל הרמן - דולה
0507565610
בת-אל הרמן - דולה מומלצת
מלווה נשים בהריון הראשון שלהן לקראת לידה ראשונה והנקה ראשונה.

דולה כשנתיים וחצי, מדריכת הנקה מוסמכת, מדריכת הכנה ללידה ומדריכת עיסוי תינוקות.
אני שואפת שכל אישה תוכל לבחור את הדרך שלה ללידה טובה ובריאה מתוך בחירה מודעת למגוון האפשרויות הניצבות בדרכה.
הריון ולידה תמיד סיקרנו אותי, ומאז לידתי הראשונה בה הפכתי לאמא של תמר, היה לי ברור שלידה היא המרחב בו אני רוצה להיות. מצאתי את עצמי מייעצת לחברות ובנות משפחה בענייני הריון לידה והורות ראשונית, וגם הסביבה הקרובה הרגישה בטוחה להתייעץ עימי בנושאים אלו.כשילדתי את יעל בתי השנייה הבנתי את המשמעות הגדולה שיש לאשת מקצוע שמלווה במהלך ההיריון ובלידה עצמה, איתה ניתן להתייעץ ולקבל תמיכה נשית מקצועית.
עם השנים הבנתי שהייעוד שלי בחיים הוא לעזור לנשים לחוות חווית לידה טובה, תוך ביטחון בגופן ובתהליך, וחיזוק הביטחון בהורות הראשונית. 

קורסים והסמכות
בנוסף להכשרות המקצועיות שלי, אני בוחרת להמשיך וללמוד בתחום, אני מלווה נשים בשיטת ספינינג בייביס, משתמשת בלידה בהומאופטיה, שמנים, שיאצו, רפלקסולוגיה ורייקי, ועוברת השתלמויות בתחום ההיריון והלידה שמסייעים לי עם כלים נוספים בחדר הלידה.
בליווי שלי תזכי ליחס אישי ומקצועי, זמינות והקשבה, ותוכלי לקבל החזר מקופות החולים של עד 75% מעלות הליווי.

אני מרגישה זכות גדולה להיות חלק ושותפה לרגע קסום זה של הלידה ותחילת חיים חדשים לתינוק, לאימא ולמשפחה.חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים