דינה רבינוביץ' - דולה

אזור אזור הצפון
היי, שמי דינה, דולה מדריכת הכנה ללידה בשיטת פָּשׁוּט לָלֶדֶת מוסמכת מכון ההיפנוברטינג' העולמי, רכזת קורס דולות מכללת "ללדת"-סניף חיפה ומדריכת הנקה.
דינה רבינוביץ' - דולה
0546442571
דינה רבינוביץ' - דולה מומלצת

שמי דינה, אני נשואה לישי ואמא ל-5 מופלאים שהפכו אותי למה שאני היום.
דולה מזה כ-14 שנים, מדריכת הכנה ללידה בשיטת פָּשׁוּט לָלֶדֶת מוסמכת מכון ההיפנוברטינג' העולמי, רכזת קורס דולות מכללת "ללדת"-סניף חיפה ומדריכת הנקה.

אני מאמינה כי חלק חשוב ביכולת שלי להיות שם בשבילך נשען על היכרות מוקדמת שלנו לאורך ההריון, מתוך ההיכרות אני יכולה להתכוונן אלייך ולהיות  שם מדויקת עבורך לאורך הלידה ולאחריה.
אני רואה בלידה חוויה מכוננת בחייה של אישה חלק מתהליך  ההריון וההפיכה להורים ומאמינה כי לנשים הזכות והיכולת ללדת ברכות ובעדינות ובכל דרך בה יבחרו ללדת.

אני מאמינה
אני מאמינה כי ידע נותן תחושת שליטה ואפשרויות בחירה ולכן חשוב מאוד להתכונן ללידה הקרבה ולהקדיש מחשבה מה האפשרויות העומדות בפניכם ומה מתוכן מתאים לכם, כי הבחירה קיימת.
כאן יופיע היוטיוב


אני מאמינה ביכולת שלי כדולה וכמדריכת הנקה מוסמכת לסייע בכל תרחיש לידה לחוויה קצת יותר טובה, יותר נוחה, 
משמעותית ובריאה.
אני רואה בעיסוק שלי שליחות, אורחת לרגע בחיים של אנשים אחרים אשר מזמינים אותי להיות חלק מהחוויה שלהם. אני מתייחסת באחריות ובכובד ראש לנוכחות שלי בחוויה שלכם ואעשה כל שביכולתי לסייע לכם. 

בשנות עבודתי רכשתי ניסיון מגוון בסוגי לידות שונות:
לידות טבעיות, לידות אחרי קיסרי (לנל"ק VBAC),  לידות עם אפידורל, לידות עם זירוזים, לידות בסיכון, קיסרי אלקטיבי ידידותי לאם ולתינוק ועוד.כדולה אני נעזרת במגוון שיטות טבעיות להקלה על תהליך הלידה: ספינינג בייביס, טכניקות הרפייה, נשימה , דימיון מודרך, שיאצו, ריקוד ללידה, הומאופטיה ועוד.

מחכה לכם בשמחה יחד למסע משמעותי בדרך לידה בריאה, רגועה ונוחה. חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים