צמיד רפואי נגד בחילות

צמיד רפואי חדשני להתמודדות עם בחילות. עיקרון הפעולה הוא פולסים חשמליים בתדר נמוך שנועדו להתמודד עם מצבים שונים של בחילות. הצמיד אושר ע"י ה FDA (מנהל התרופות האמריקאי), משרד הבריאות הישראלי ויש לו תו תקן ישראלי.

צמיד רפואי נגד בחילות
צמיד רפואי נגד בחילות
צמיד רפואי חשמלי עבור נשים שסובלות מבחילות והקאות בהריון.
479₪
849 ₪
קני עכשיו! >>
 

צמיד נגד בחילות EmeTerm 
emeTerm הוא צמיד נגד בחילות, המציע פתרון בטוח ומוכח מחקרית עבור נשים שסובלות מבחילות והקאות במהלך ההריון.
אם את סובלת מבחילות בהריון עלייך לבחור בין תרופות סבתא, כדורים להפחתת בחילות או שינוי אורח החיים על מנת להתמודד עם המצב החדש שנכפה עליך.
emeTerm מציעה  לך פתרון שמאפשר להמשיך בחייך ללא הבחילות וללא שינוי הרגלים: צמיד נגד בחילות. 
כדי להפסיק את בחילות הבוקר, עליך רק לענוד את הצמיד כ-2-3 ס"מ מעל לשורש כף היד ולוודא כי יש מגע בין העור לאלקטרודות.
הצמיד החכם של emeTerm ימנע את הבחילות וההקאות ואת תוכלי להמשיך את היום שלך בלי דאגות.
 
 
כיום, בזכות הצמיד החכם המונע בחילות והקאות - זה אפשרי!
 
 

עיקרון הפעולה של הצמיד החכם נגד בחילות

כדי להבין איך צמיד emeTerm מסייע נגד בחילות, נבין תחילה איך פועל מנגנון הבחילות וההקאות בגוף: מי ששולט בתחושת הבחילה הוא המוח, שקולט גירוי חיצוני דרך מערכת העצבים המרכזית ושולח הוראות לקיבה להתכווץ ולהקיא.
קצת מעל שורש כף היד נמצאת נקודת P6 המכונה גם נקודת ניי קואן (Nei-Kuan).
על פי הרפואה הסינית לחיצה על נקודה זו יכולה להקל על בחילות.
לשיטה זו של לחיצות על נקודות מרכזיות בגוף קוראים אקופרסורה, והיא הבסיס לכל צמיד נגד בחילות.
 
בנוסף לאקופרסורה, צמיד emeTerm, משתמש בגירוי חשמלי תת עורי (TENS), הניתן לשליטה וכיוונון ב-5 עוצמות שונות. אותו גירוי, שולח פעימות אלקטרומגנטיות אל מערכת העצבים המרכזית, עוזר לווסת את התדרים הנשלחים בין המוח והקיבה, ולהפחית משמעותית את ההתכווצויות הגורמות לבחילות ולהקאות.
 

הצמיד עבר את כל אישורי הבריאות הדרושים

  • באישור ה FDA - (מנהל התרופות האמריקאי)
  • באישור משרד הבריאות הישראלי
  • תו תקן ישראלי - המכשיר נבדק ואושר ע"י מכון התקנים הישראלי
 

הצמיד עוצר את תגובת הבחילה וההקאה

 
צמיד נגד בחילות בהריון
 
 

הצמיד החכם מונע בחילות - הדרך הבריאה והיעילה להתמודד עם הבחילה

הופעתו של הצמיד החכם המונע בחילות ותפקידו כאמצעי התמודדות בריא עם בחילות והקאות הבוקר המלוות נשים בעיקר בתחילת הריונן, מאפשרים לך להשתתף בכל פעילות שאת רוצה לקחת בה חלק.
הצמיד משחרר אותך מהצורך לקחת תרופות מדכאות בחילה או לנקוט באמצעים אחרים, ולכן, הוא מציע לך את החלופה הבריאה יותר שמאפשרת לך להמשיך בחייך כרגיל.
 
צמיד חכם מונע בחילות
 

האם הצמיד יעיל נגד בחילות קשות או היפרמזיס גרבידרום?

מחקר שפורסם בשנת 2017 בכתב העת לחקר המיילדות והגניקולוגיה (Journal of Obstetrics and Gynaecology Research) בדק את יעילותם של צמידים נגד בחילות בקרב נשים שאושפזו בתחילת ההריון עקב בחילות קשות והקאות בהריון. תוצאות המחקר העלו כי שימוש של 12 שעות ביום הפחית משמעותית את הסימפטומים של בחילות והקאות בקרב נשים שסובלות מהיפרמזיס גרבידרום. (לקריאת המחקר)
כותבי המחקר אף צרפו חוות דעת האומרת כי הם ממליצים לנשים הסובלות מבעיה זו ונמצאות בהריון בסיכון נמוך, להשתמש בצמידים אלו כטיפול משלים לטיפול המוצע להן על ידי הרופא המטפל.
 
 

מה היתרונות של צמיד נגד בחילות של emeTerm?

 
  • פתרון יעיל ובטוח לבחילות, ללא תרופות וללא תופעות לוואי. emeTerm אושר על ידי ה-FDA משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי, והוא בטוח לשימוש עבור נשים בהריון. יעילותו נבדקה והוכחה מחקרית והוא מציע פתרון בטוח, נוח ופשוט שמפחית במהירות את עוצמתן ותדירותן של בחילות הבוקר וההקאות.

  • אין צורך לשנות הרגלים: במקום לארגן את הלו"ז שלך סביב הבחילות ולגלות אילו שיטות להקלה על בחילות עובדות עבורך, פשוט ענדי את השעון על שורש כף היד ותשכחי שהן שם.

  • השליטה בידיים שלך: emeTerm מאפשר לך לבחור בין 5 עוצמות של פעימות אלקטרוגמנטיות. כך תוכלי להגביר עוצמת המסר הנשלח למערכת העצבים, ככל שדרגת חוסר הנוחות במערכת העיכול שלך עולה.

  • emeTerm שם בשבילך גם בהריון הבא: אמנם אצל רוב הנשים תקופת הבחילות קצרה ומוגבלת בזמן, אבל מכיוון שהצמיד עמיד למים ולאבק, ניתן לאחסן אותו בתום תקופת הבחילות, להוציא בהריון הבא, להטעין ולהשתמש מחדש.

  • שימושי גם אחרי ההריון: הצמיד של emeTerm מתאים לא רק עבור בחילות בוקר בהריון, אלא ניתן להשתמש בו גם עבור סוגי בחילות נוספים כגון בחילות בנסיעות, בטיסות או בשייט, עבור בחילות ממיגרנה ומכימותרפיה, ורטיגו, ואפילו בחילות שנגרמות ממשחקי מחשב או מציאות מדומה.
 
הצמיד האופנתי, שעיצובו, אגב, זכה בפרס העיצוב iF Design Award 2017, נחשב לבטוח לחלוטין לשימוש בכל חודשי ההריון, ונושא עימו אישורים של ה-FDA ושל משרד הבריאות הישראלי, כך שענידת הצמיד על פרק ידך אינה מסבה אליך ואל הריונך המתפתח תשומת לב מיותרת. בניגוד להקאות במהלך יום העבודה, למשל.
 
 
הצמיד נענד על החלק התחתון של פרק כף היד, בדיוק במקום בו נמצאים העצבים המקשרים בין המוח לקיבה.
מאחר והצמיד מונע ומטפל בבחילות והקאות, הוא מאפשר לך להמשיך לתפקד בלעדיהן, כך שעניין ההיריון נשאר עניין פרטי שלך, עד לרגע שבו תחליטי לשתף בבשורה המשמחת את כל מי שאת תחליטי לשתף!
 
 
צמיד חשמלי נגד בחילות
 
 
למי המכשיר מתאים?
צמיד לבחילות בהריון
 
הצמיד נגד בחילות Eme Term משווק ב כ 20 מדינות ברחבי העולם ונמכר בלעדית רק כאן באתר "תינוק ישראלי"
 
 
וזו רק ביקורת אחת מהעולם על צמיד Eme Term נגד בחילות:
 

 
 

בחזרה אל החנות
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA