הדר רוזנבאום - מיילדת

אזור אזור הצפון
נעים להכיר, אני מתעסקת בעולם המיילדות משנת 2011 ולאחר מספר שנים בבית חולים יצאתי למיילדות הבית ונחשפתי לשיטות וגישות רבות בעולם הלידה אני מאמינה שאין דרך אחת נכונה ללדת לכל אחת יש את הדרך הייחודית שלה
הדר רוזנבאום - מיילדת
0523710525
הדר שיין רוזנבאום - מיילדת ומלווה לידה

נעים להכיר , אני מתעסקת בעולם המיילדות משנת 2011 ולאחר מספר שנים בבית חולים יצאתי למיילדות הבית ונחשפתי לשיטות וגישות רבות בעולם הלידה: גדלתי על לידה פעילה והתוודעתי לגישת ההיפנוברסינג ולידה אורגזמית ואת ההכנה ליולדות אני מביאה מהעולמות האלה וממיילדות מסורתית, תוך שימוש בטכניקות ותרגילים של ספינינג בייביס ושימוש בריבוזו.
למרות שאני מיילדת בית עם אוריינטציה ללידה טבעית אני מאמינה שאין דרך אחת נכונה ללדת לכל אחת יש את הדרך הייחודית שלה.

קורסים והסמכות
אחות מוסמכת מ2003 ,רפלקסולוגית מ2003 , מיילדת בבתי חולים מ2011 יועצת הנקה מ 2015 ומיילדת בית מ2018, במהלך השנים מתוך עבודתי בתוך המערכת הלכה ונרקמה ההבנה שאני אוהבת את הליווי של אנשים על רצף החיים.
במקביל לעבודתי כמיילדת בבית החולים התחלתי ללוות שכנות וחברות על מנת להפחית את הסיכוי שלהן להתערבויות בלידה וזה מה שהוביל אותי לעשייה שאני חיה אותה היום : להכין את הזוגות, לעשות מעקבי הריון ליילד בבית וללוות לידות לבתי חולים.


כך זה הולך להיות
התהליך כולל פגישת הכרות וברור צרכייך – הלידה היא שלך.
הכנה ללידה על ידי הכלים והגישות אליהן נחשפתי במהלך השנים והכנה להנקה.
בלידה אני מגיעה לביתך עם מוניטור ודופלר וכל הידע שלי ומאפשרת לך ללדת בבית או להגיע לבית החולים בלידה (לפי בחירתך עליה סיכמנו בפגישת ההכרות) תוך שמירה על הבטיחות והבריאות שלך ושל התינוק.

לאחר הלידה אני עוזרת עם הנקה ראשונית וכמובן זמינה לכל שאלה לכל יולדת לפי צרכיה .
לתהליך הלידה יש השפעה רבה על מהלך חיינו , זה מפגש מדהים של שיא האהבה ושיא הפחד ,מאמינה שנשים יילדו היכן שהן מרגישות בטוחות לחלקן בטוח בבית ולאחרות בבית החולים אני כאן כדי לאפשר תפקיד המיילדת הוא להביא אותך ללידה אבל את יולדת זה הגוף שלך והתינוק שלך, זו הזדמנות לגדילה וצמיחה ויש לי את הזכות להיות חלק במסע שלך.
מזמינה אותך ליצור קשר.חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA