חופית מנו - דולה

אזור אזור המרכז והשרון
דולה להיריון ולידה, מדריכת הכנה ללידה, מעסה רפואית ומלווה תהליכים רגשיים בהיריון ובלידה. בכל נתיב שתבחרי, עם אפידורל או בלידה טבעית, בחדר לידה או בבית, יש חשיבות עצומה לתמיכה בתהליך.
חופית מנו - דולה
0508484847
חופית מנו - דולה מומלצת
דולה להיריון ולידה, מדריכת הכנה ללידה, מעסה רפואית לנשים הרות ומלווה תהליכים רגשיים

אני אמא לארבע בנות ובלידות שלי הבנתי כמה שתמיכה מקצועית פשוט עשתה את כל ההבדל. כל המתנות שקיבלתי בתהליכי הלידה של בנותיי לימדו אותי שזה שער משמעותי ומרגש לאישה שאני ולאמא שבי ❤
לידה חיובית מאפשרת לנו פשוט להתמודד עם אתגרי ההורות בצורה טובה וקלילה יותר.
זו זכותך ללדת בדרך שלך, ברכות ואשמח להיות לצידך!



בכל נתיב שתבחרי, עם אפידורל או בלידה טבעית, בחדר לידה או בבית, יש חשיבות עצומה לתמיכה בתהליך.
בעזרת הקלה על הכאב, ליווי רציף, ניסיון, ידע, חיזוק הכלה ותמיכה, תרגישי שאת בטוחה ועטופה כך שתוכלי להגשים את לידת החלומות שלך.

אני מאמינה שככל שאישה מגיעה לתהליך, עם יותר ידע, ביטחון וכלים , תוך שהיא מכירה את עצמה ומבינה מה יכול לעזור לה ולמה היא זקוקה, היא יכולה לנווט את הלידה שלה תוך הקשבה פנימה ובשיתוף פעולה עם העובר שלה ומלוויה. 
עבורי, לאפשר לנשים חווית לידה טובה, בריאה, שמחה ומעצימה זו פשוט זכות!  


אני מזמינה אותך להתקשר אלי וביחד נבדוק מה יכול לעזור לכם לעבור את תהליך הלידה של תינוקך , ושלך (כי הרי כמו שאומרים: "בכל לידה נולדת גם אמא") באופן הכי מיטבי שניתן . 

כדולה, אני מלווה את הזוגות שבוחרים בכך לאורך ההריון ובתהליך הלידה- נותנת תמיכה רגשית, מסייעת בהפחתת הכאב, בהתמודדות טובה יותר עם האתגרים של הלידה ובקידומה באופנים טבעיים. 

חופית מנו - לידה בידיים חמות
תמיכה בתהליכי היריון, לידה והורות



חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים