ענבר אופק- דולה

אזור אזור הצפון
היי, להתכונן לקראת הלידה, להכין את הגוף שלך פיזית ללידה, ליהנות מטיפול במים וביבשה כל זה קיים בתוך התמיכה שלי בלידה.
ענבר אופק- דולה
0523701137
ענבר אופק - דולה מומלצת

היי, נעים להכיר, 
שמי ענבר ואני דולה מזה 11 שנים, הגעתי לעסוק בכך בזכות החברות המדהימות שלי שלפני 17 שנה זכיתי לתמוך וללוות והן דחפו אותי ללכת ללמוד את רזי המקצוע.

למדתי במכללת מהות, שהייתה שלוחת הרפואה המשלימה של אוניברסיטת בר אילן נכון ללפני עשור. 
מאז העמקתי את הידיעות שלי ועשיתי קורסים רבים (עיבוד ריגשי לשדה הלידה , אקסס בארס, הומאופתיה, צמחי מרפא ואמבריו באלנס)  בנוסף למדתי באופן פרטי כדי להעמיק את ידיעותיי בתחומי הרפואה המשלימה -רפלקסולוגיה, ארומתרפיה.אני מלווה בביה״ח בחיפה- רמב׳ם, בני ציון, כרמל, בלניאדו ובביה׳ח האנגלי בנצרת ואני רואה בעשייתי שליחות, ומוקירה תודה על הזכות להיות במעמד הכה מרגש של הלידה.

במסגרת הליווי שלי, אני מעניקה במתנה לכל אישה שבוחרת בי טיפול במים,
בשיטת אמבריו באלנס, הטיפול מאפשר לאיכות החיים בהריון להיות טובה יותר, לעוברים להתמקם בצורה המיטיבה ביותר טרם הלידה ולגוף האם להתכונן לחוויה משנת החיים המדהימה הזאת.

בלידה עצמה אני משתמשת בעיקר בשיטת אמבריו באלנס אשר מטפלת ברמת השלד, הרקמות הרכות, השרירים והרצועות בגוף האם ומאפשרת לתהליך להיות רך ועדין, לעובר להתמקם היטב ולהתקדמות תהליך הלידה.ניתן להגיע לטיפול משבוע 12 גם בלי קשר לליווי בלידה להקלה על כאבים, למטרת הכנת הגוף ללידה ומיקום העובר משבוע 36/38 תלוי במספר ההיריון.
בנוסף, אני מדריכת הכנה ללידה מוסמכת ועל כן, כל זוג שאני מלווה אני מכינה ללידה או מרעננת את הזיכרון של הידע שנרכש בהריונות קודמים או במסגרת קופ׳ח.

**יש החזר על ליווי בלידה, בהתאם לכיסוי הרפואי שלך בקופ"ח, אני ממליצה לבדוק בקופ׳ח את תנאי הזכאות. 
אשמח לשמוע ממך ולהתרגש יחד איתך בחוויה הקסומה שלך.
חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA