נעמה אדרי - דולה

אזור אזור המרכז והשרון
אני נעמה ואני דולה ומדריכת הכנה ללידה, בת 39 מתגוררת בתל אביב. בגלגול המקצועי הקודם שלי עשיתי טלוויזיה ואחרי שנה שביליתי בחדרי לידה במסגרת התוכנית "בייביבום" הבנתי שזה המקום שבו אני רוצה להישאר וכך קרה שהוספתי לי את המקצוע המושלם בעולם.
נעמה אדרי - דולה
052-7060022
נעמה אדרי - דולה מומלצת במרכז ובשרון
במהלך הדרך למדתי שיש אינספור תסריטים ללידה, אינספור דברים שיכולים לקרות במהלך הדרך ואין דרך נכונה או לא נכונה להגיב אליהם, יש רק את הרצון שלך, את הגוף שיודע מה טוב לו ואת הכוח שבתמיכה שמסביבך.

אני מאמינה ויודעת שהליווי ברגע הכל כך משמעותי ומשנה חיים הזה, עושה הבדל בחווית ההריון והלידה והחלום שלי הוא לעזור לכל יולדת לעבור את המסע הזה באופן מחזק, מעצים וחיובי והכי חשוב – להרגיש שהיא לא לבד, שיש מישהו בצד שלה.

כל אישה היא אחרת ומיוחדת
בחוזקות שלה, בחששות ובפחדים שלה ובמה שעוזר לה להרגיש בטוחה ואהובה ובשביל זה בדיוק אני פה, כדי שנמצא ביחד מה שיעזור לך ללדת בדרך הכי קרובה לעצמך ולרצונותייך.
אני אוהבת לעבור עם הזוגות  שלי תהליכים ארוכים, להכיר ולדעת בדיוק מה יעזור ברגעים שיהיו כאובים יותר ועם פחות וודאות. לכל אישה/ זוג יש את התהליך שמתאים לו ואנחנו נבנה אותו ביחד כדי לספק לך את התמיכה הנכונה והמדויקת לך.במסגרת הליווי שלי אני מציעה:
תמיכה לתקופת ההיריון הלידה ואחריה, כלים להתמודדות עם הכאב (גם לך וגם למלווה),  תנוחות ונשימות, עזרה בהנקה הראשונית בחדר הלידה, ביקור בבית ועזרה במקלחת הראשונה וכל דבר נוסף שתזדקקי לו. בנוסף אני משכירה מכשיר טנס להתמודדות עם כאבי הצירים ומוצרים נוספים שעוזרים כל כך להתמודדות עם התקופה שנוטים לא לדבר עליה – ההחלמה לאחר הלידה.

אני פה לכל שאלה ואשמח להיות חלק מהמסע הכי מרגש ומטורף שלך. 
מלווה בכל בתי החולים במרכז ובשרון – איכילוב, תל השומר, בילינסון, מאיר, אסף הרופא. 
נעמה


חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים