תחליף חלב לתינוקות נאן סופרים

שמעתם על התמ"ל נאן? תחליף החלב של נסטלה – אסם נאן ובאנגלית NAN SUPREME על המדפים – שמת לב? מה יש בו? מה זה HMO? ועוד על תחליף החלב נאן סופרים במאמר הבא.
תחליף חלב לתינוקות נאן סופרים

תחליף חלב NAN SUPREME


נאן סופרים
הורים לתינוק שניזון מתמ"ל? בוודאי נתקלתם בתמ"ל נאן. NAN מותג תמ"ל מתקדם מבית נסטלה, חברת מזון התינוקות הגדולה בעולם הגיע לארץ. נאן סופרים מכיל לראשונה שילוב ייחודי של שני סוגי HMO. בנוסף, הוא מועשר בפרוביוטיקה ייחודית המוגנת בפטנט (ברישיון מ-BioGaia) ובאומגה 3 ו-6 .

רקע על תחליף החלב נאן סופרים

תרכובת מזון התינוקות הראשונה בעולם הומצאה על ידי אנרי נסטלה, מייסד חברת נסטלה העולמית לפני למעלה מ- 150 שנה (1867), כאשר רקח אותה עבור פג שלא היה מסוגל לינוק.
חייו של התינוק ניצלו ומאז ועד היום נסטלה הינה חברת מזון התינוקות הגדולה והמובילה בעולם.

NAN מותג תרכובת מזון לתינוקות מבית נסטלה, המגובה בלמעלה מ-150 שנות מחקר, משווק במדינות רבות ומומלץ ע"י רופאי ילדים בעולם, לאורך השנים המותג NAN הוביל את פריצות הדרך ופיתוח החדשנות בתחום תזונת התינוקות.
תרכובת המזון לתינוקות נאן סופרים מכילה שילוב רכיבים ייחודי:
  • 2 סוגי HMO מסוג - 2FL ו- LNnT שהינם שניים מן המרכזיים ממגוון ה- HMOs שזוהו בחלב אם. HMOs, Human Milk Oligosaccharides, הינם סוג של פחמימות ייחודיות שאינו נועדות להזנה אלא משמשות כמרכיב חיסוני בחלב אם והם פועלים במספר דרכים כדי לאפשר לתינוק הגנה חיסונית :
תורמים לשגשוג של חיידקים פרוביוטיים ידידותיים במערכת העיכול, מפחיתים  זיהומים ע"י הצמדות לחיידקים פתוגניים (חיידקים הגורמים למחלות),מחזקים את מחסום המעי ובכך מקטינים את הסיכוי להתפתחות גורמים מעוררי מחלות זיהומיות ומווסתים את המערכת החיסונית.

נאן סופרים

במחקר קליני שנערך בקרב תינוקות הודגמה יעילות הוספת שני סוגי הHMOs לתמ"ל ובו נמצא שהתינוקות הראו:
  • 55% הפחתה בסיכון לזיהומים במערכת הנשימה התחתונה
  • 70% הפחתה בסיכון לברונכיטיס
  • 53% פחות שימוש באנטיביוטיקה
  • 56% פחות שימוש בתרופות מורידות חום
השפעות אלה, פרט לתרופות מורידות חום, נצפו עד גיל שנה, כלומר 6 חודשים לאחר הפסקת צריכת התמ"ל המועשר ב-HMO.
  • פרוביוטיקה ייחודית מסוג  L.reuteri: חידוש נוסף בתמ"ל נאן הוא פרוביוטיקת L.reuteri., זן שזוהה לראשונה בדגימות שלחלב האם וכיום מיוצר ע"י חברת נסטלה ומוסף לתמ"ל, מוגן בפטנט רשום (ברישיון מ-BioGaia ). מחקרים קליניים שנערכו בקרב תינוקות מצאו שזן ייחודי זה מאזן את מערכת העיכול  ומפחית משך בכי בתינוקות עם קוליק. בעוד פרוביוטיקה זו ניתנת כיום כתוסף להקלה על קוליק (גזים), הגורמים לאי נוחות, כאבים ובכי אצל תינוקות, הרי שתינוקות הניזונים מתמ"ל יכולים לקבלה בנאן בהזנה היומיומית.

  • אומגה 3 ו-6: NAN SUPREME  מכיל גם חומצת שומן DHA  ו-ARA ממשפחת אומגה 3 ו-6 החשובות להתפתחות הראיה בתינוקות. 

בנוסף, סדרת נאן סופרים מכילה גם:
  • הרכב חלבונים מתקדם 60:40
  • נוקלאוטידים
  • הרכב שמנים ייחודי מסוג בטאפלמיטט (בשלב 1)

מה ממליצים בקהילת הרופאים?

בראש ובראשונה חלב אם הוא התזונה המומלצת לתינוק, מכיוון שזו התזונה הטובה ביותר לתינוקכם, המעניקה לתינוק את כל מה שהוא זקוק לו מבחינה תזונתית ומעבר לכך תורמת לבריאות התינוק גם בהמשך חייו הבוגרים ומחזקת את המערכת החיסונית.
במקרים בהם התינוק לא ניזון מהנקה בלעדית או עבור מי שלא מעוניינת להניק תמ"ל הוא האופציה להזנת תינוקות. NAN הוא מותג תמ"ל המומלץ ע"י רופאי ילדים בעולם (כפי שעולה ממחקר שנערך בקרב רופאי ילדים ברחבי העולם ואוגד על ידי נילסן בין השנים 2017-2020.)  Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA