אסנת יערי - מיילדת ודולה

אזור אזור המרכז והשרון
עבורי מיילדת ודולה זו שליחות ודרך חיים. לאחר 25 שנות עבודה במערכת הבריאות, יצאתי לדרך עצמאית כי אני מאמינה שליווי אישי ומקצועי צמוד משנה את חווית ההיריון והלידה.
אסנת יערי - מיילדת ודולה
0505191655
אסנת יערי מיילדת ודולה מומלצת
שמי אסנת ואני בת 53. אני מיילדת - דולה ואמא בנשמתי. זכיתי ללדת שלושה ילדים מקסימים בשלוש לידות נפלאות. שעתיים לאחר שילדתי את ביתי הבכורה אמרתי שאני מוכנה ללדת שוב בעוד שנה. במבט לאחור (בני הקטן בן 18), הלידות היו כל כך טובות כי עשיתי עם בן זוגי קורס הכנה ללידה, סמכתי על הגוף שלי ,בחרתי את הטיפול לכל אורך הדרך וילדתי בסיוע המסור של בעלי וחברותי הטובות מחדר לידה.

תפיסת העולם שלי
העצמה נשית זו דרך שאני פוסעת  בה באמונה מלאה ובסדר עדיפות עליון.
בעיניי העצמה נשית זו לא עוד קלישאה אלא שליחות שאני בוחרת כל יום מחדש.המסע שלי בעולם המיילדות
לפני שנתיים וחצי החלטתי לעזוב את מערכת הבריאות לאחר 25 שנים של למידה, צמיחה והתפתחות בתחום של בריאות האישה.
(עבדתי כאחות בפגים, מיילדת בחדר לידה ואחות אחראית ביחידת אולטרהסאונד אם ועובר).
עם יציאתי לדרך חדשה, היה לי ברור שאני הולכת להמשיך ולהעצים נשים בהיריון ולידה כשהפעם אתווך ואחבר נשים וזוגות לתוך חדר לידה כדולה עם נסיון וידע של מיילדת ותיקה.

היה לי ברור שהידע והנסיון שלי מבית החולים יתרמו רבות לעבודתי בליווי נשים במסע ההיריון והלידה. כחלק מהבחירה להרחיב את יכולותיי המקצועיות הצטרפתי לקורס הדולות של המיילדת רונית קופליס.
בקורס רכשתי ידע נוסף בתחום הרפואה הטבעית והמשלימה- טיפול במגע, צמחי מרפא, הומאופתיה ועוד טיפים שאני מעבירה לכל הנשים שאני מלווה. 
היום אני יכולה לומר שאני מיילדת ודולה גאה.מה כולל השרות הדולאי שלי?
  • 3 פגישות במהלך ההיריון במטרה ליצור תהליך הכרות אישי איתך ועם המלווה שלך. המטרה לבנות אמון, לתאם ציפיות, ולהגיע לתהליך הלידה כמשפחה. במהלך הפגישות אני מכוונת לשמירה על אורח חיים נכון במטרה ליצור איזון גוף-נפש כמובן שאני משלבת את הידע הרפואי שלי על מנת להגיע לאיזון הנכון לך!

  • מענה וזמינות טלפונית לכל שאלה ועניין

  • הגעה אלייך הביתה עם תחילת הלידה כדי לסייע לך ולמלווה שלך בהתמודדות וכן על מנת להקשיב לדופק העובר ולדעת שהוא מרגיש טוב. כמו כן אני מבצעת בדיקה ואגינלית כדי לעזור לך להחליט מתי הזמן הנכון לצאת לחדר לידה. מחקרים מעידים שהגעה לחדר לידה בשלב הפעיל של הלידה חוסכת התערבויות רפואיות מיותרות

  • ליווי מלא בחדר לידה כולל סיוע בהנקה

  • מענה טלפוני והכוונה לאחר הלידה כדי לסייע בהחלמת הגוף וכן כדי לסייע עם הטיפול בתינוק.

  • פגישת עיבוד תהליך אצלך בבית

נשים וזוגות שחווים את הליווי שלי במהלך ההריון והלידה זוכים ללידה בטוחה, רגועה ומדוייקת, שלעיתים רבות שונה מחוויות לידה קודמות שלהן או של חברותיהן.
כמיילדת ודולה בחדר לידה אני והיולדות מרגישות בנות בית עם חברותי המיילדות וכמובן שהתחושה דומה עם חברותי הדולות שהן אחיות ושותפות במסע החדש שלי.חזרה אל דולות באזור המרכז והשרון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים