להעניק לתינוק שלך את המוצרים האיכותיים והטובים בעולם

מתוך מבחר ומגוון המוצרים שקיימים היום לתינוקות לא פשוט לבחור כהורה את המוצר הטוב ביותר לתינוקכם. עשינו סדר וריכזנו עבורכם במקום אחד את המוצרים האיכותיים ביותר של פיליפס אוונט כאן.
להעניק לתינוק שלך את המוצרים האיכותיים והטובים בעולם

פיליפס אוונט לתינקות

המותג פיליפס אוונט, חברת טכנולוגיה בינלאומית, הנועדה לשיפור בריאות ורווחה באמצעות חדשנות. המוצרים של אוונט הם מוצרי דגל הנמכרים בכל העולם, בעלי תווי תקן מחמירים ואיכות בלתי מתפשרת ובהתאם, אין אמא שלא מכירה את המותג פיליפס אוונט.
לאוונט מגוון מוצרים לתינוקות כגון: בקבוקי האכלה, מוצצים, סטריליזטורים, משאבות חלב ועוד מוצרים איכותיים, נוחים לניקיון ואחסון ובעלי עיצוב המתוכנן בקפידה לנוחות השימוש להורים והתינוק.


בקבוק אוונט

לאוונט מספר סוגים של בקבוקים איכותיים להאכלת התינוק, כאשר כולם ללא ביספינול A, עם שסתום ייחודי למניעת אי נוחות בקיבה והם מגיעים במגוון גדלים ועם פטמות לקצב יניקה שונה בכל גיל.
סדרת הדגל של הבקבוקים לתינוקות היא בקבוקי אוונט נטורל. בסדרה זו בקבוקים ייחודים אשר נועדים להאכלה הכי קרובה שיש להנקה, כך שניתן להאכיל איתם גם תינוקות יונקים.
בקבוק אוונט
הייחוד של בקבוק זה נובע מתכנון מוקפד של עיצוב הבקבוק והפטמה. פטמת הבקבוק רכה, במרקם ultra soft, ומעוצבת בצורה המדמה את פטמת שד האם, הן בתחושה והן בצורה, כך שהיא מעניקה לתינוקך תחושת יניקה טבעית ואת היכולת לשלב בין הנקה להאכלה מבקבוק ביתר קלות.
בנוסף, הפטמה מכילה שסתום AIRFLEX להפחתת גזים והקלה על מערכת העיכול של הרך הנולד, עיצוב ספירלי גמיש ליניקה בקלות מכל כיווני הפטמה והבקבוק מעוצב בעיצוב ארגונומי, המקל על החזקת הבקבוק לבד כשתינוקך יגדל. 

משאבת הנקה

חלב אם הוא התזונה הבריאה ביותר שתוכלי להעניק לתינוקך. פיליפס אוונט מציעה מגוון משאבות חלב ידניות וחשמליות, שיעזרו לך להגדיל את אספקת החלב שלך בימים הראשונים אחרי הלידה, להפחית גודש ולשאוב חלב בקלות גם בחופשת הלידה וגם בעת החזרה לעבודה.
כך שתוכלי להעניק לתינוקך את כל היתרונות שבחלב אם בכל רגע נתון.
משאבת הנקה אוונט
משאבת חלב ידנית או חשמלית? לכל סוג היתרונות שלו:
משאבת חלב ידנית נוחה וקלה לשימוש ונשיאה לכל מקום, הכוללת כרית עיסוי רכה, קלה להרכבה, שאיבת חלב וניקוי לאחר השימוש. 
משאבת חלב חשמלית בטכנולוגיית natural motion לגירוי, עידוד והמרצת זרימת חלב מהירה, עם מנוע שקט לשאיבה בכל מקום, להרכבה בקלות, קלה לניקוי ותחזוקה, כפתור הפעלה וכיבוי נגיש ונוח לשאיבה מהירה, קלה ונוחה.

סטריליזטור

הסטריליזטורים הינם מוצר משלים למוצרים האיכותיים של אוונט, העוזרים להגן על בריאות תינוקך לניקיון וסטריליזציה של בקבוקים, פטמות, מוצצים, חלקי משאבת חלב ועוד מוצרים המצריכים חיטוי סטרילי בעת השימוש בפעם הראשונה, לאחר השימוש וטרם השימוש מחדש.
סטריליזטור אוונט
לאוונט סטריליזטור חשמלי וסטריליזטור למיקרוגל, שניהם משמידים 99.9% מהחיידקים במספר דקות, קלים לשימוש, קומפקטיים, נוחים לאחסון ומחטאים למשך עד 24 שעות.

מוצץ אוונט

המוצצים של אוונט יעזרו להרגעת התינוק בלילה או ביום  והם נוחים לשימוש בכל גיל:
  • 0-6 חודשים – מוצצים לרך הנולד מסיליקון רפואי עם פתחי אוורור, הבנויים ביחידה אחת ומעודדים יניקה טבעית.
  • 6-18 חודשים – מוצצים לתינוק הגדל ומתפתח.
  • 18+ – מוצצים לתינוקות עם שיני חלב עם פטמה איכותית עשויה סיליקון במבנה מותאם אורתודנטית לשמירה על התפתחות תקינה של החניכיים והשיניים. 
מוצץ אוונט

מבנה המוצצים של אוונט ייחודי עם פתחי אוורור גדולים המאפשרים לעור התינוק סביב הפה לנשום ולהיות יבש ובריא. בכל המוצצים רכות פטמת המוצץ מותאמת לגיל ופה התינוק, ללא ביספינול A, קלים לחיטוי וניקוי.
בחלק מהמוצצים ידית לאחיזה קלה והחזרת המוצץ לפה ע"י התינוק ו/או צבע מחזיר אור המקל על המציאה בעריסת או מיטת התינוק בחדר חשוך.
איך תבחרו מוצץ מתאים? התחשבו בגיל התינוק, רגישות העור וההעדפות שלו – לאוונט סדרות מוצצים המתאימות לכל תינוק – בעלי עור רגיש, סרבנים ועוד.

בלנדר מאדה לתינוקות

בלנדר מאדה מזון יעזור לכם להכין ארוחה טעימה ומזינה בדרך הנוחה והקלה ביותר משלב הטעימות והתחלת אכילת מוצקים (סביב גיל חצי שנה) ועד לאכילת תפריט משפחתי רגיל, אבל אל תתפלאו אם גם לכם יבוא לנשנש מהירקות המאודים של התינוק.
בבלנדר של אוונט יש את כל מה שאתם צריכים בשביל להכין ארוחה לתינוק במכשיר אחד – אידוי, טחינה והגשה או אחסון בכלים לארוחה הבאה.
הבלנדר המאדה של אוונט מציע דרך אידוי ייחודית לבישול בריא ומיקסום ערכים תזונתיים, אחידות הכנה לכל המרכיבים והכנת ארוחות מותאמות לכל אחד מהשלבים – מאוכל מרוסק לטעימות והתחלת אכילת מוצקים ועד לאוכל מאודה, אך בצורתו המקורית לשלבים יותר מתקדמים.
 


תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים