רוחי אנונו - דולה

אזור אזור הצפון
אני מאמינה שאת רגעי הלידה שלנו נזכור לנצח נצחים . לכן כדאי לעשות כל שביכולתינו על מנת להפוך את הלידה לחוויה חיובית ומעצימה. בשביל זה אני פה.
רוחי אנונו - דולה
0544252636‏
רוחי אנונו - דולה מומלצת
רוחי אנונו - שמחה מבטן ומלידה - דולה, מדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה

אז דבר ראשון אני נשואה ואמא לארבעה.  בוגרת דוקטורט למדעי הרפואה בטכניון ומנהלת מעבדה לחקר המוח באוניברסיטת חיפה. 
הזרעים הראשונים של החלום להיות דולה נשתלו כבר בלידה הראשונה, אז באמת הרגשתי עד כמה הייתה חסרה לי דולה. למרות המשפחה העוטפת לא קיבלתי מענה לצרכים שלי.
הייתי זקוקה לידע,  תמיכה מקצועית ועדכנית למישהו שיפרוס את אפשרויות שעומדות בפני, שיגלה את יתרונות והחסרונות של כל בחירה שעשיתי וזה הוביל לתסכול ואף לבחירות שהצטערתי עליהן.

את החלום של להפוך לדולה הגשמתי בביה"ס "ללדת" מהמובילים בתחום ההריון והלידה.
אני רואה זכות גדולה ללוות ולעטוף יולדות בתהליך המופלא הזה של הריון ולידה, ללמד אותן מה היכולות הטמונים בהן, איך הן יכולות בעזרת ידע וקצת הכוונה לעבור את הדרך בהצלחה רבה ולהכנס בשערי ההורות הראשונית ברגל ימין.


ותק ותחומי התמחות: 
אני מכינה ומלווה זוגות כבר שלוש שנים. אני מעבירה קורסי הכנה ללידה פרטיים, התפורים למידותיכם במדוייק, שמה דגש על ההכנה של בן הזוג בצורה מיטבית כדי למנוע תסכולים בעתיד, ומדריכת הנקה מוסמכת.
הכלים בהם אני משתמשת כוללים ליווי בשיטת פשוט ללדת (היפנובירת'ינג), שיאצו, רפלקסולוגיה, טיפול בעזרת שמנים אתריים, עיסויים ושיטות נוספות המוענקות במלוא תשומת לב, המקצועיות והאהבה. מקפידה מאוד על השראת אוירה טובה בחדר הלידה תוך מתן דגש לתקשורת ושיתוף פעולה עם המלווים והצוות הרפואי.

כל הכלים המדעיים והפחות מדעיים שרכשתי עוזרים לי להגיע לכל ליווי מלאת התרגשות ועם רצון אמיתי לשתף ולחלוק את הידע שצברתי, מתוך הבנה שצריך אדם שתוכלו לבטוח בו שילווה אתכם לאורך כל הדרך, שיכוון וידריך ויהפוך את הלידה לחוויה בלתי נשכחת.

מה הערך המוסף שלי כדולה:
 עולם התוכן המדעי ממנו אני מגיעה משמש אותי לעיתים קרובות על מנת להבין ותמלל במילים פשוטות את הנאמר בחדר הלידה .
ההרגשה שיש לצידך מישהו שמבין ומסביר, נותנת פעמים רבות הרגשת בטחון.חזרה אל דולות באזור הצפון
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA