עצות לאמא המתחילה

הנסיך הקטן רק בן שבועיים וכבר למומחים שלנו יש כמה עצות בשביל קייט, על הורות, תזונה ואיך להמנע מתמונות "מביכות" של המלך לעתיד. מה שמקנה לכן המאמהות הטריות עצות מקסימות לאמא המתחילה.

עצות לאמא המתחילה
צילום: UK_repsome

נכון, הנסיך הצעיר ג'ורג' כבר בן שבועיים, אבל זה אומר שעכשיו קייט בדיוק מסיימת את שלב הבייבי בלוז ותתחיל להבין יותר טוב מה זו אמהות איזו אמא היא רוצה להיות, בעיקר לאור ההערות והעצות שהיא בטח מקבלת מכל עבר.

שאלנו כמה מנשות המקצוע המובילות אילו טיפים הן היו נותנות לקייט מידלטון הדוכסית מקיימברידג', אם היה מתקשר אליהן נציג מבית המלוכה לעזרה, ואלו התשובות שהן נתנו לנו:


אורטל בירן גורפינקל, דולה ומלווה בהריון- לזכור שלמרות שאת בת מלוכה את קודם כל בת אדם והקשיים שמלווים כל אישה באימהות יכולים ללוות גם אותך. תני לעצמך זמן להתרגל ולהסתגל למצב החדש.


 

 

דקלה שלום, מלווה התפתחותית- יש לי שתי עצות. הראשונה היא למרות שכולם מחכים לתמונות עם העגלה המלכותית, בקשי ממעצב על לתפור לך מנשא בד נעים ונוח. הרשת מיד תתמלא בכתבות על כמה שאת אמא בעלת בטחון וזורמת. 
העצה השניה היא שכמוני, בטוח שלכולם יהיו עצות עבורך. קר לו, חם לו, כן להרים לא להרים... זה נכון שבעייתי להתעלם מכל קרובי המשפחה המלכותיים והעצות שלהם, אז פשוט תהנהני, אבל תקשיבי רק לעצמך ולתינוק שלך. אתם יודעים הכי טוב מה הוא צריך.


עדה בוהדנה, דולה לאחר לידה- למרות שאני בטוחה שלה כן תהיה עזרה צמודה 24/7 הייתי מציעה לה לטפל בו בעצמה כמה שיותר. להאכיל/להניק, להחליף, להרדים ולהרגיע, על מנת ליצור בונדינג עם התינוק.


גליה לנגלי ג'וטר, יועצת תזונתית ומטפלת בהתנהגויות אכילה- קייט יקרה, אני יודעת שחשוב לך מאוד להיראות טוב ולשמור על הגיזרה, אבל אל תשכחי שאחרי הלידה חשוב לאכול בריא, מאוזן, ומן הסתם יעברו על הגוף שלך גם כמה שינויים, אז למרות שאת יודעת שהמלכה-האם כבר תעביר עלייך סקירה מכף רגל ועד ראש, תני לעצמך להנות מהאימהות, בכל המובנים. 


אורית הלפגוט, דולה ומטפלת ברפואה משלימה בהריון- קייט, הוכח מחקרית שעיסוי תינוק בחודשי חייו הראשונים תורם להתפתחותו התקינה, מעניק ביטחון וקרבה והכי חשוב שזהו זמן איכות מעולה ביחד. תפני לשניכם זמן לעיסוי גם בשבילו וגם בשבילך, כי כל אימא יודעת שכשהיא רגועה ונינוחה זה משפיע על התינוק שלה.

 

והעצה שלנו- אנחנו רואים כל הזמן בתקשורת ילדי סלבריטאים שגדלים באור הזרקורים ולא מקבלים ילדות נורמלית (ראי מקרה סורי קרוז). בהתחשב בכך שג'ורג' הוא המלך לעתיד, כדאי להרחיק אותו מפפראצ'י כמה שתוכלו ובכל גם למנוע מתמונות מביכות של התפרצויות זעם ובכי להתפרסם. אמנם בן שבועיים, אבל גורל מוסד המלוכה הבריטית מוטל על כתפיו וכבר יש לו תדמית לשמור עליה. 

תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים