חוששים לקחת את הילדים לחו"ל? יש לנו פתרון יצירתי וקל עבורכם...

בא לכם לצאת כבר לחופשה אבל לא בטוחים מה לעשות עם הילדים? רוצים לצאת לטיול מושקע אבל אין לכם את זמן הדרוש לתכנונים? הרשו לנו להציע לכם פתרון ידוע, אך יעיל במיוחד עם ילדים.
 
חוששים לקחת את הילדים לחו
טיולים מאורגנים למשפחות – 7 בירות בשלושה ימים?
זוכרים את האוטובוס ההוא שלקח אותנו, המטיילים הישראלים, בין בירות אירופה השונות בשנות ה- 70? אז היינו רצים מאתר לאתר ומנסים להספיק לראות 7 ערי בירה בשלושה ימים...
הטיולים המאורגנים השתנו והשתפרו רבות מאז. היום יותר ויותר משפחות ישראליות בוחרות בטיול המאורגן, בין אם בשל אורח החיים המטורף שלנו, ההורים, שלא מותיר לנו מספיק זמן לתכנון הטיול, או בין אם מתוך שיקולי נוחות שונים.
 
כיום ישנם סוגי טיולים רבים, והטיולים המאורגנים מגוונים ואפשר להתאים את סוג הטיול לסוג המשפחה שאתם. רבים מעדיפים לצאת עם המשפחה לטיול מאורגן, להרוויח חסכון בזמן וכסף,
ולקבל תחושת ביטחון, סיוע בהיבטים הלוגיסטיים השונים, הדרכה ברמה גבוהה, ולא פחות חשוב – חברה!
למשל משפחות נוספות עם ילדים, שמעסיקים אחד את השני ומתחברים במהלך הטיול (גם הילדים וגם ההורים!).
 
איך בוחרים את חברת הטיולים?
קודם כל יש לבחון את אפשרויות החופשה המוצעות, ולסנן יעדים לפי אופי הטיולים ואופי המשפחה והמטיילים. לא מומלץ לקחת תינוקות קטנים או קשישים לטיפוס על הר געש במשך שבוע, או לגרור אותם לנסיעות ארוכות מדי.
דוגמאות לטיול נוח לכל המשפחה: ניו יורק, בירות אירופה ובאופן כללי כל טיול מאורגן למשפחות המותאם מראש גם למטיילים שהם פחות "מיטיבי לכת" ודורש פחות מעברים ממקום למקום.
 
טיול מסוג "כוכב" עשוי להתאים יותר כשנוסעים עם תינוקות או ילדים קטנטנים. הילדים יכירו את בית המלון ולא יצטרכו להתרגל בכל לילה לסביבה חדשה לגמרי.
כמו כן, כדאי לברר ולקבל המלצות לגבי המדריכים.
מדריך טוב - מלא בידע ובסיפורים מעניינים, מכיר את השטח על בוריו, מתקשר עם המקומיים היטב, וגם ידעו לבדר ולשעשע כשצריך – יכול לשנות את כל החוויה מקצה לקצה.
 
הידעתם? טיול מאורגן נתפס כטיול יקר יותר, אך הוא למעשה חסכוני בהשוואה לטיול העצמאי.
ראשית, חברות הטיולים המאורגנים ידאגו לכם לדילים קבוצתיים ומשתלמים עבור הטיסות, בתי המלון והאטרקציות. שנית, כשמסתובבים עם מדריך אין צורך לבזבז זמן וכסף רב על חיפושים אחר מקום טוב לאכול בו או לערוך בו קניות.
בהערכה גסה, טיול מאורגן חוסך בממוצע כ- 15% מעלויות הטיול העצמאי, סכום לא מבוטל כלל!
 
טיול מאורגן – כשמו כן הוא, מאורגן...
מכירים את זה שאתם מתכננים טיול לפרטי פרטים אבל ברגע שאתם מגיעים ליעד כל התכנית "מתפרקת" ואתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים ממקום למקום מחשש שלא תספיקו את כל מה שתכננתם?
עכשיו תוסיפו למשוואה גם ילדים חסרי סבלנות ותקבלו... נכון! כאוס מוחלט. היות ואנו מודעים לכך שהטיול שלכם בסופו של דבר מוגבל בזמן ואתם לא רוצים לבזבז זמן,
 
אנו ממליצים בחום להיעזר במומחה מנוסה בעת הרכבת הטיול, גם אם אתם מטיילים באופן עצמאי. אגב, מדריך איכותי המעורה בשפת המקום ומנהגי המקומיים יוכל לחסוך לכם גם זמן רב
בטיפול בכל ענייני הבירוקרטיה למיניהם מול פקידים שונים – בשדה התעופה, בבית המלון, המסעדות, אתרי התיירות ועוד...
 
ומה עם הילדים?
היות ואתם מטיילים בחברת מדריכי טיולים ומשפחות נוספות, נטל הדאגה לילדים בכל רגע לא נופל רק עליכם. במילים אחרות, המתח יורד משמעותית שכן "כולם באותה סירה".
אגב, האינטראקציה הזו בין ההורים היא הזדמנות נפלאה להכיר אנשים וחברים חדשים שלולא הטיול לא בטוח שהייתם פוגשים. כמו כן, החופשה המאורגנת הינה כר פורה לילדים להכיר חברים חדשים בני גילם,
 
מה שיעניק להם מישהו לחלוק אתו את הטיול ויעסיק אותו מעבר לצעצועים שתביאו אתכם מהבית. אגב, לילדים עד גיל 6-8 אנו ממליצים בחום להביא לפחות צעצוע או פריט אחד אליו הילד קשור במיוחד, על מנת שיהיה לכם אמצעי מהיר ופשוט להרגעתו במקרה הצורך. 
 
לסיכום
משפחות רבות נוטות לבטל את הטיולים המאורגנים מראש בגלל תפיסה עתיקה ושגויה של טיולים מאורגנים, אבל אם אתם מטיילים עם ילדים, אנו ממליצים בחום לבדוק אם ישנה חברת טיולים
מאורגנים שיכולה להציע משהו שידליק אתכם ויתאים לאופי שלכם ושל המשפחה שלכם.
בשורה התחתונה חשוב לזכור - טיול זו לא עבודה, זה הזמן שלכם ליהנות יחד כמשפחה. 
 
תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים