פוקוס על אמא עובדת- מנהלת רכש ויועצת שינה

במדור זה נפרסם סיפורים של אמהות עובדות בשביל לעזור לאמהות אחרות אשר עומדות לפני צומת במסלול הקריירה. רוצות לשלוח לנו גם את הסיפור שלכן? שילחו אלינו

פוקוס על אמא עובדת- מנהלת רכש ויועצת שינה

 

מי אני? יקירה גז, אמא לאורי בן השנה וחודש

 

במה אני עוסקת? מנהלת רכש בחברה ישראלית גדולה למוצרי תינוקות ובנוסף יועצת שינה, כעצמאית.

 

מדוע החלטת לפתוח עסק עצמאי בנוסף לעבודה כשכירה?

כמו רוב האימהות, המחשבה על להשאיר את הילדים בגן עד 16:00-17:00 ולראות אותם רק לשעתיים כל יום הייתה קשה לי. היה לי חשוב לגדל את הילדים שלי בעצמי, אך מבחינה כלכלית לא יכולתי להשאר עם אורי בבית. בשיחות עם בעלי הוחלט שאחזור לחצי משרה כשכירה ובמקביל אפתח את הקריירה שלי כעצמאית.

 

איך התקבלה אצלך ההחלטה לעסוק ספציפית בייעוץ שינה? בכל העבודות שלי עד היום עבדתי עם ילדים ואימהות ותמיד היה לי ברור שזה הכיוון הנכון. כשאורי היה בן כמה חודשים, הוא לא ידע להרדם עצמאית ונאלצנו לקום כמה פעמים כל לילה, כשבכל התעוררות היה צורך לחזור על תהליך ההרדמה. היינו מותשים ולא יכולתי לדמיין אפילו איך אחזור לעבודה כל כך עייפה. עברנו ייעוץ שינה מוצלח שבעקבותיו החלטתי שאני רוצה לעזור גם להורים אחרים והלכתי ללמוד ייעוץ שינה.

 

מהן שעות העבודה שלך? שעות העבודה כשכירה הן 07:00-13:00 ואני גרה קרוב לעבודה, אז יוצאת רבע שעה קודם מהבית ומספיקה לשים את אורי בגן. בשעות הצהריים כשהוא ישן אני עובדת, מספיקה לבלות איתו אחר הצהריים ולאחר שהוא נרדם לשנת הלילה, בסביבות 19:00, ממשיכה לעבוד עד 23:00.

 

כמה זמן לאחר הלידה חזרת לעבוד? חזרתי לעבוד לאחר 7.5 חודשים חודשים ושמתי את אורי במשפחתון קטן ומשפחתי ליד מקום העבודה שלי.

 

אם היית יכולה לבחור עד איזה גיל להשאר עם הילד בבית, מתי היית חוזרת לעבוד? אם היית שואלת אותי את השאלה הזו כשחזרתי לעבוד, הייתי אומרת שעד גיל שנתיים.עכשיו אני יודעת שבגיל שנה אורי כבר היה צריך חברת ילדים אחרים, אז אני שמחה שהוא במסגרת.

 

איך את מסתדרת עם העבודה כשהילד חולה ולהיפך, איך את מסתדרת עם הילד כשיש תקופות של לחץ בעבודה? למזלי מקום העבודה שלי גמיש ואני יכולה לקחת חופש כשאורי חולה ובחגים כשהמשפחתון בחופש. בתקופות של לחץ בעבודה יש לי את בעלי, שהוא שותף מלא בגידול הילד ומוציא אותו מהגן כשאני לא יכולה.

 

אילו פידבקים את מקבלת מהסביבה? בינתיים כולם מפרגנים על כך שאני שומרת על מקום העבודה שלי כשכירה ומשלבת גם עבודה כעצמאית.

 

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים? בעלת מרכז ייעוץ להורים וילדים.

 Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA