9 דברים שכדאי לדעת על חבילת לידה מושלמת

הבייבי החדש.ה שלך עומד להגיע לעולם. הימים הראשונים ביחד יהיו מטבע הדברים עמוסים מאוד – ולכן חשוב להכין מראש את כל מה שנחוץ. אז מה כדאי לארוז ולתכנן, מה אפשר אבל לא הכרחי ומה ממש מיותר? בואו נגלה יחד תשעה דברים שחשוב לדעת על חבילת לידה לתינוקות!
9 דברים שכדאי לדעת על חבילת לידה מושלמת

חבילת לידה


1. להתכונן מראש
הרגעים שלפני הלידה, יכולים להיות לא קלים. הבטן ההריונית כבר מסורבלת, ההתרגשות גבוהה – ולפעמים, צריך לזכור, גם התזמון של ההגעה לעולם, לא תמיד צפוי. אז למה לחכות לרגע האחרון? תכננו את חבילת הלידה לפחות כשלושה חודשים לפני הלידה, כשעדיין אין לחץ של זמן, וזה יאפשר לכם לעשות את כל ההכנות בנחת ולהתרכז בדברים החשובים בזמן אמת.


2. להתייעץ עם הורים אחרים
אין כמו בעלי ניסיון. גם אם יש לך כבר ילדים, יש סיכוי שלשוק יצאו מוצרים חדשים שאתם לא מכירים. הניסיון של הורים אחרים שאתם סומכים על שיקול דעתם, במשפחה ובמעגל החברים, יכול לעזור לקבל את ההחלטות הנכונות. תוכלו, כמובן, גם להתייעץ עם הורים אחרים שעברו ממש לא מזמן את התהליך ויכולים לתרום מניסיונם הטרי.


3. לבדוק מה אפשר לקבל ממשפחה ומחברים
לפני שממהרים לקנות, כדאי לבדוק אם תוכלו לקבל חלק מהמוצרים שאתם צריכים, מאנשים שאתם מכירים. אחרי הכל, חלק מהמוצרים הם כאלה שאין בעיה לעשות בהם שימוש חוזר, כמו עריסה ובגדים, ולאחר שהתינוק.ת גדל.ה, כבר אין בהם צורך בהכרח.4. לחשוב על צרכים ייחודיים ואישיים
לכל משפחה, צרכים מיוחדים משלה – ובמוצרים החשובים והיקרים, כדאי לחשוב עליהם מראש. העגלה צריכה להתאים לסביבת המגורים שלך, חשבו אם אתם מעדיפים עריסה שצמודה למיטה הזוגית או כזו שמחוברת אליה. האם יש לך צורכי נגישות שיש לעשות עבורם תכנונים מיוחדים? על כל אלו כדאי לחשוב מראש – ולהתכונן באופן שמתאים בדיוק עבורך ועבור משפחתך.


5. לערוך השוואה אונליין
העלויות של קניית חבילת לידה יכולות להיות גבוהות. לנסוע מחנות לחנות, פיזית, כדי להשוות מחירים, זה דבר מתיש – בוודאי במהלך ההיריון, ואם יש עוד אחים גדולים בתמונה. מומלץ, אם כן, להקדיש זמן לסקירה של מחירים, לפני הרכישה, באתרים.


6. שירותי הובלה והתקנה
הובלה והתקנה של מוצרי ריהוט, יכולה להיות מסורבלת ומורכבת. לפני שאתם מבצעים רכישה של מוצרים הדורשים הובלה והתקנה, כגון עריסה, שידת החתלה ועוד, ודאו שמצורפים לקנייה גם שירותי הובלה והתקנה. בדקו אם הם נכללים במחיר, או שיש להם עלות נפרדת.

חבילת לידה


7. בטיחות
הקפידו לקנות מוצרים שעומדים בכל התקנים הנדרשים, ומיוצרים על ידי חברות מוכרות ומומלצות. למוצרים רבים כמו מיטות תינוק, בקבוקי שתייה, מוצצים ועוד – יש תווי תקן שנועדו להגן על התינוקות. זה לא המקום לחסוך או להתפשר.


8. לא להסתנוור ממותגים
ההבדלים במחירי מוצרי תינוקות ממותגים שונים – יכולים להגיע לעשרות ואף למאות אחוזים. כמובן שאין פסול בקניית מוצרי יוקרה למי שידם משגת ומעוניינים בכך, אולם חשוב לדעת שאין בכך הכרח, וניתן לבחור במוצרים טובים ואמינים, שיהיו זולים בהרבה. מומלץ לתכנן את סדרי העדיפויות, להשוות מחירים – ולבחור לפי ההעדפות האישיות והתקציב האישי.


9. אל תתפתו לכל הצעה
עולם התינוקות מלא בגאדג'טים שונים ומשונים, ובמוצרים, שרבים רוכשים רק כדי לגלות תוך זמן קצר שאין בהם שום שימוש אמיתי. לצד מוצרים חיוניים שקשה להסתדר בלעדיהם, ניתן למצוא בחנויות וברשת גם שלל מוצרים יקרים, שאינם באמת הכרחיים או שימושיים. דברו עם אימהות ועם אבות אחרים, שאלו אותן ואותם על הניסיון שלהם, ואל תתפתו לרכוש כל מוצר בחנות או ברשת. זכרו, אם משהו יחסר, אפשר תמיד לרכוש אותו אחרי הלידה. שיהיה בשעה טובה!


בחרי בית חולים
המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)
ליס (איכילוב) - יולדות
וולפסון - יולדות
בילינסון - יולדות
העמק - יולדות
שיבא - יולדות
מעייני הישועה - יולדות
קפלן - יולדות
מאיר - יולדות
הלל יפה - יולדות
לניאדו - יולדות
רמב"ם יולדות
בני ציון - יולדות
פדה-פוריה - יולדות
כרמל - יולדות
זיו - יולדות
ברזילי - יולדות
שערי צדק - יולדות
סורוקה - יולדות
אסותא אשדוד - יולדות
 Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA