מתנות סוף שנה לצוות הגן

שאלנו עבורכם גננות, גלשנו בפורומים והכל בשביל להביא לכם רעיונות למתנות המושלמת לגננת ולכל צוות הגן

מתנות סוף שנה לצוות הגן

מתנות לצוות הגן

חגיגות סוף השנה מתקרבות ואיתן מגיעות השאלות שחוזרות כל שנה- מה לקנות לגננת? ומה להביא לסייעת? ואם אספנו כסף במרוכז, האם עדיין להביא משהו קטן ואישי? כולנו נתקלות באותן תהיות ובסוף קונות לגננת עוד מארז טיפוח. 

אז במיוחד בשבילכן שאלנו גננות מה הן היו הכי רוצות לקבל וגם מה לא.

  

מתנה לגן

אספתם כסף מכל ההורים? הרבה גננות מעדיפות שתקנו מתנה לגן, שאין להן תקציב לקנות. כדאי להתייעץ עם הגננת, לומר לה מה התקציב ולשאול אותה מה היא צריכה. יכול להיות שהיא הייתה רוצה עוד בימבות או מתקן חדש לחצר.

קונים לבד את המתנה? אפשר לקנות משחק קופסא. הרי במשך השנה נאבדים המון חלקים וצריך לקנות כל פעם משחקים חדשים.

 

 

 מתנה מתכלה

מתנות מתכלות לגננות הן רעיון נפלא אם לא אוספים כסף מכל הגן או אם יש צוות גדול והתקציב צריך להספיק לכולם. מה אפשר לקנות?

  •  עציץ יפה-פרחים/עץ מיניאטורי/צמחי תבלין בעציץ יפה ולכתוב עליו "תודה שעזרת לי לצמוח". אפשר גם להדביק על העציץ תמונה קטנה של הילד. 
  • משהו מתוק- קופסא עם נשיקות מרנג עם כיתובים חמודים על אהבה ונשיקות או אריזת עוגיות קטנה עם משפטים על כמה הן מתוקות. אפשר להכין בעצמכם (ולתת לילדים לעזור) או לקנות בקונדיטוריה טובה. אל תשכחו להתחשב בצוות הגן ואם חלק מהצוות דתי, לדאוג לכשרות מתאימה.


תלושי מתנה לגננות

צוות הגן ישמח לקבל שוברים. אפשר לבחור רשת כלי בית או רשת בגדים עם הרבה חנויות ולהטעין שובר מתנה, אפשר לקנות שובר מתנה למסאז' בשביל שתוכל לנוח מההתרוצצויות אחרי הילדים או שובר למסעדה, שתוכל ללכת אליו עם הבעל. 

 

מתנה אישית קטנה

מרגישות צורך לתת לגננת משהו אישי שיראה את הערכה שלכם כלפיה? תכשיט קטן כמו עגילים, צמיד או שרשרת עם תליון יפה מאוד ישמחו אותה. ואל תשכחו גם את הסייעת. היא עבדה לא פחות קשה במהלך השנה והילד שלכם נקשר אליה בדיוק כמו אל הגננת. 

 

מתנות עם תמונה והקדשה

גננת מאזור המרכז סיפרה לנו ששנה שעברה היא קיבלה מאחת האמהות שעון קיר גדול, עם הקדשה ותמונת הבן של אותה אמא מודפסת עליו. הגננת אמרה לנו שאמנם היא מאוד העריכה את הכוונה של אותה אמא, אבל שלא היה לה מה לעשות עם השעון. בבית היא לא תתלה אותו ובגן יש לה מספיק שעונים.

אז שעון עם תמונה של הילד לא. מה כן? כמה גננות נתנו לנו רעיונות נהדרים למתנות מכל ילדי הגן:

  • ספר זכרונות- אלבום שבכל עמוד יש תמונה של ילד מהגן ותודה מהילד וההורים שלו. גננת שקיבלה ספר כזה סיפרה שהתרגשה עד דמעות.
  • תמונה ממוסגרת- תמונת ילדי הגן עם תודות ההורים מסביב, כמו שעושים בבת מצוות. הגננות ישמחו לקבל ותמונת הילדים תשאר בגן לעוד כמה שנים.

לא משנה מה תחליטו לתת לצוות הגן, אל תשכחו את ההקדשה האישית. שיידעו שהמתנה שלכם באה מהלב ולא רק "כי חייבים". צוות הגן הוא זה שטיפל לכם בילדים במשך רוב השנה האחרונה, האכיל, השכיב והחליף חיתולים, אז תנו להם את האהבה שהם ראויים לה.

תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים