מסיבת יום הולדת לגיל שנה

חגיגות יום הולדת עם המון שמחה ובלי כאבי ראש

מסיבת יום הולדת לגיל שנה

איזו התרגשות, איזו תחושה של גאווה. התינוק שלנו שרק אתמול נולד כבר אומר מילה ראשונה, צועד לו צעד ראשון ואולי אפילו כבר צמחה לו שן ראשונה. כל כך הרבה התחלות והנה הוא גם חוגג יום הולדת ראשון.

בוודאי תרצו לחגוג לו יום הולדת ולשתף את הסובבים אתכם בשמחה.יום הולדת ראשון הוא צין דרך לתינוק ואם בברית/ה הוא כלל לא גילה עיניין, הרי שכאן לפחות יבחין בהתרגשות ובהנאה של האורחים ממנו.

גם אם נדע בהגיון שילדנו לא יזכור רבות מהמסיבה, הרי שעדיין כולנו רוצים המסיבה מיוחדת, מהנה ועם הרבה תמונות למזכרת.

כמה רעיונות וטיפים שיקלו עליכם בתכנון ובארגון, מתוך הנסיון העשיר שלנו.

 


 

את מי נזמין למסיבת יום הולדת?

יום הולדת שנהמיועד בעיקר  לציון החגיגה וההתרגשות שלנו ההורים. הילד שלנו יחוש בשמחה ובאוירה הטובה, אך סביר להניח שלא יבין על מה המהומה.

לכן הזמינו את מי שחשוב לכם ומי שעושה לכם טוב. הפעם אין צורך להזמין  את הגיס של הדודה שהזמנתם לברית. אם ממש מתחשק לכם להזמין גם את המשפחה וגם את החברים, חלקו לשתי מסיבות קטנות. 

 

מתי ואיפה נערוך את מסיבת יום הולדת?

אין צורך להזמין מקום במסעדה או בג'ימבורי. קיבעו עם האורחים להפגש בביתכם או בפארק קרוב. הילד ירגיש נינוח, יוכל לנוע בחופשיות וכך גם אתם לא תצטרכו להשקיט אותו ותוכלו להתרכז באורחים.

קבעו את שעת המסיבה בשעה הנוחה לכם תוך ידיעה מראש כי יתכן וחלק מיום ההולדת ילדכם ישן. הכינו עגלה או חדר שקט וקחו בחשבון כי מישהו מכם יהיה עסוק בילד ולא בארוח חלק ניכר מהמסיבה.

 

 

כיבוד והפעלות לימי ההולדת

בגיל שנה הילד שלכם יעריך מאוד אם תוכלו לשיר יחד כמה שירים מתוך הרפרטואר המוכר לו, אז אם תרצו לשיר שירי יום הולדת, שירו לו את השירים לפחות חודש מראש. כהפעלה ליום ההולדת לילדים יתאימו מדבקות, בועות סבון ובלונים שיספקו עבורו עניין רב.

יום הולדת הראשון הוא כפי הנראה יום ההולדת היחיד שבו לא ידרשו מכם עוגת שוקולד, אז הכינו איזו עוגה שמתחשק לכם, כל עוד היא לא כוללת שברי אגוזים או חתיכות אחרות שילד יום ההולדת יכול להחנק מהם. 

אם כבר מדברים על עוגה והפעלות- כדאי להלביש את הילד בבגדים נוחים ולקחת בחשבון שהם יתלכלכו. לכן דאגו תמיד לסט נוסף של בגדים, לכל מקרה. 

 

דאגו לעוגה טעימה משוקולד, אפשר עם הרבה קרם. ילדכם יעדיף את התפריט הקבוע שלו, לכן אל תנסו לרכוש עבורו מטעמים מיוחדים.


 

 

 

הכר את המומחה: דקלה עמית היא אמא ל-3 בנות ויוזמת . מומחית בתחום ההפעלות לימי הולדת ומסיבות.תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים