יום הולדת גיל שנתיים

הפעלות וקישוטים למסיבת יום הולדת לגיל שנתיים

יום הולדת גיל שנתיים

ממולדת, ממולדת, כך אומרת הקטנה שלי בכל פעם שילד בגן חוגג את הפעלת יום הולדת שלו.

כתר, עוגה ו- פו הן מילים נוספות שאיתן היא משתפת אותי ביום הולדת.

ואם היום הולדת שלה, ההתרגשות מגיעה לשיא.  את יום הולדת שנתיים חגגנו כל כך הרבה פעמים- ביום ההולדת עצמו, בגן, בארוחת שישי עם סבא וסבתא וסתם כשבאו חברים. עוגה ושלושה נרות ואין גבול לאושר שקרן מפניה. זה היה שווה את החגיגות הרבות.

בעמוד זה ריכזנו עבורכם כמה טיפים למסיבת יום הולדת מוצלחת שבני השנתיים יהנו ממנה.

 

את מי נזמין למסיבת יום הולדת?

תוכלו להזמין בני משפחה וחברים קרובים ואפילו חברים שכבר רכשתם מהגן או מהגינה הציבורית. נכון מדובר בחברים שלכם, אבל מה שחשוב הוא קהל אוהד לשירי יום ההולדת.

להרגשה מפנקת לאורחים תוכלו לקנות פרס אחיד לכל הגילאים כמו בועות סבון או מדבקות, שמשמחים את כולם.

 

מתי ואיפה נערוך את המסיבה?

ערכו את החגיגה בבית או בפארק. הילדים זקוקים לתעסוקה חלקית ולכן בדקו האם המקום מציע תעסוקה, כגון מתקני שעשועים, פינת חי או כל רעיון אחר.

מהכרותכם עם ילדכם תוכלו לקבוע מתי יהיה הזמן הכי מומלץ עבורו ליום ההולדת. אם נראה לכם שהוא יתעייף מההתרגשות, הכינו מראש מקום למנוחה ושינה אם ירצה – בעגלה או במיטה שלו.

 

 

כיבוד וקישוטים

קשטו את הבית עם הרבה בלונים צבעוניים וכרזות. בלוני הליום יתנו תפאורה מנצחת ובסוף תוכלו לחלק לכל אורח בלון במתנה. למי שמרגיש בטוח ביכולת ניפוח הבלונים שלו, תמיד ניתן לקנות משאבה וליצור בלוני צורות מדליקים וקלים במיוחד לילדים. תוכלו  להכין כרזות בעצמכם- כתבו "יום הולדת שמח" על בריסטול אותם הילדים יוכלו לקשט במדבקות. הכינו כמה סוגי כיבוד שהילד שלכם יאהב וכמה למבוגרים ודאגו לעוגה טעימה.

 

ומה לגבי הפעלות לימי הולדת?

ילדים בני שנתיים יהנו מאוד מהפרחת בועות סבון (הביאו גם לאורחים) וריקוד לצלילי שירים שהם מכירים מהגן. שירו איתם ביחד והרקידו אותם. אם למישהו שאתם מכירים יש ארנבת או חיה אחרת שאפשר ללטף, צרו פינת חי בבית שלכם, בשביל הקטנטנים (בהשגחה מלאה, כמובן). למי שחוגג בבית תוכלו להכין לכל ילד מדבקות, צבעים או כדורים קטנים שיוכלו להעסיק את עצמם. מנהרות, חישוקים וכדור אוזניים קופץ אינם יקרים, וכך בסכום של 100 ש"ח תוכלו ליצור גימבורי קטן בעצמכם שגם ישאר אחרי המסיבה.בקיץ תמיד נפלא לנפח 2 – 3 בריכות קטנות ולתת לילדים לשכשך (בהשגחת ההורים).

 

 

 

 

 

הכר את המומחה: דקלה עמית היא אמא ל-3 בנות ויוזמת תיבת ההפעלות – יום הולדת בקופסא. מומחית תחום ימי הולדת ומסיבות.

 

 

Image courtesy of  by Stuart Miles / FreeDigitalPhotos.net

 Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA