כך תארגנו הפעלה ליום הולדת ב 10 צעדים פשוטים

עדי שירי מפעילה מקצועית לימי הולדת מעניקה לכם 10 צעדים שכל הורה חייב להכיר לקראת תכנון מסיבת יום הולדת לילדים. החל מבחירת הפעלת יום ההולדת ועד לסידור שולחן יום ההולדת.

כך תארגנו הפעלה ליום הולדת ב 10 צעדים פשוטים
כך תארגנו הפעלה ליום הולדת ב 10 צעדים פשוטים
כל הורה מכיר את הבעיה כאשר מגיע מועד יום ההולדת של הילדים. 
אנחנו רוצים לחגוג להם בצורה ראויה, שיהיו שמחים, מאושרים וכמובן שאנחנו לא רוצים להשתגע יותר מדי עם ההפקה ועם המחיר של כל האירוע.
פנינו אל עדי שירי – מפעילה מקצועית לימי הולדת וביקשנו ממנה לרכז 10 נקודות עיקריות בארגון ותכנון יום הולדת לילדים שיעבדו בכל פעם מחדש.
 
וזה מה שהיה לה להגיד:
 
1. הכנה כלכלית מוקדמת
לא מעט אני נתקלת בהורים שממש מופתעים מכל הוצאות יום ההולדת לילדים. החל מהמקום, ההפעלה, הכיבוד והמתנה לילד. יום הולדת לילדים היא הוצאה ידועה מראש – אז היערכו בהתאם. רק ככה תוכלו ליהנות  ולחגוג כפי שאתם רוצים בלי 'הפתעות' מיוחדות בסוף החודש.
 
2. בחירת תאריך ראוי
לבחירת תאריך יום ההולדת משמעויות רבות, מזג האוויר, סוף שבוע או אמצע השבוע ועוד. הבחירה בין התזמונים השונים יכולה להשפיע על המחיר או על כמות המוזמנים שיגיעו בפועל, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. לרוב סופי השבוע יהיו (מן הסתם) בחירה שתעלה מעט יותר.
 
3. מוזמנים וקהל יעד
דעו מראש את כמות המוזמנים שעתידה להיות ביום ההולדת, מה גיל החוגגים, האם אתם חוגגים יום הולדת לבנות בלבד , לבנים או משולב. כאשר נוצר שילוב בין מוזמני הגן למוזמני משפחה כמו בני דודים ואחים שגילם שונה משמעותית ייתכנו הפרעות ואי התאמה של ההפעלה לכל גילאי הילדים החוגגים. בנוסף כמות מוזמנים העולה על 40 ילדים תצריך הכנה מוקדמת.


4. בחירת קונספט (סגנון הפעלת יום ההולדת)
סגנון הפעלת יום ההולדת כבר הפך לעניין בפני עצמו. לרוב אנחנו נתאים את סגנון יום ההולדת לרצונו של ילד יום ההולדת לכן התייעצו עם הילד החוגג ותגיעו ביחד איתו להסכמה על קונספט שירצה את כל החוגגים- בנים, בנות וגיל החוגגים.
 
5. בחירת מקום להפעלת ליום ההולדת
בחרו את מיקום הפעלת יום ההולדת בין אם בבית, בגינה ציבורית, פארק או במקום המיודע לימי הולדת. כאשר לכל מקום היתרונות והחסרונות שלו. החל מנגישות למים, שירותים, השפעה של מזג האוויר או במקום המיועד לימי הולדת שהחיסרון שלו הוא תוספת משמעותית לתקציב יום ההולדת.
 
6. מפעילה ליום ההולדת
בחירת המפעילה ליום ההולדת היא בהחלט קריטית להצלחת האירוע. השתדלו לבחור מפעילה בעלת המלצות שאותן תוכלו לראות ולקרוא בעמוד הפייסבוק שלה או באתר של המפעילה. השתדלו לבחור במפעילה עם רקע בחינוך או בעבודה עם ילדים- המצבים בהפעלת יום ההולדת משתנים מרגע לרגע ופעולה לא נכונה יכולה לגרום לשרשרת אירועים שיכולה לפגוע באיכות ההפעלה או בהנאת הילדים החוגגים.
 
7. תוכן הפעלת יום ההולדת ותיעוד
כאשר אתם משוחחים עם מפעילת יום ההולדת הקפידו להשוות מחירים וכמובן שלא רק את המחיר. הקפידו לתעד גם את התמורה בעבור המחיר. כמו: מה אורך ההפעלה, מה האביזרים איתם באה המפעילה: הגברה, מחצלות, תחפושות, משחקים וכמה מפעילים יהיו נוכחים בהפעלה. התיעוד נועד כדי להבטיח שתקבלו את כל מה שהובטח לכם בתמורה למחיר.
 
8. שולחן יום ההולדת
שולחן יום ההולדת הוא כמעט מרכז האירוע. אנא מכם ההורים אל תפריזו יותר מדי בהוצאות מיותרות. החטיפים הם אותם החטיפים וכך גם השתייה הקלה. ניתן להימנע בשימוש בחטיפים ממותגים ולחסוך כסף יקר. כמו כן הורים יקרים הקפידו לשמור גם על שיקול דעת ושפיות גם בשולחן ההורים.
 
9. קישוטים
קישוטי יום ההולדת יכולים לשנות ממש את האווירה בחגיגה. קשטו בבלונים צבעוניים ועוד אביזרים הקשורים לקונספט יום ההולדת כמו דגל פיראטים, גלימה של סופרמן ליום ההולדת של גיבורי העל או בלונים בצעים שבנות אוהבות אם אתם חוגגים יום הולדת לבנות.
 
10. עוגת יום ההולדת
עוגת יום ההולדת היא כמעט סמל של ממש לכל חגיגת יום הולדת לילדים. אני ממליצה להסתפק בעוגת שוקולד ביתית עם סוכריות צבעוניות. תמיד עבד , תמיד עובד! ובלי מאמץ מיוחד או עלויות כבדות מדי.
 
אלה 10 הנקודות שלדעתי ועל פי ניסיוני יכולות מאוד להשפיע על הצלחת מסיבת יום ההולדת. כפי שאתם מצליחים להבין מהכתב- אין שום סיבה שאירועי יום ההולדת יהיו גדולים מדי או שעלותם תהיה יקרה מדי. השמחה תהיה אותה שמחה גם אם לא תשדרגו את כל מרכיבי יום ההולדת.
 
הכר את המומחה: עדי שירי – מפעילה מקצועית לימי הולדת ומנהלת חברת ההפעלות "שירי- הפעלות ימי הולדת לילדים".
ניתן להתרשם באתר של עדי: עדי שירי - הפעלות ימי הולדת לילדים
או בעמוד הפייסבוק :  https://www.facebook.com/mesibadi
טלפון של עדי: 052-6409087

 
 Made with ❤ by PEOPLE
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA