צילום הפעלה ליום הולדת ביתי

יום ההולדת היא חוויה שהילדים שלנו חיכו לה שנה שלמה ויזכרו בה בעזרת התמונות שצילמנו, לכל חייהם. צלמת המשפחה אפרת שיין מזכירה לנו מהם הרגעים החשובים באמת ביום הזה, שאותם כדאי לנצור מהפעלת יום ההולדת. 

צילום הפעלה ליום הולדת ביתי
צילום: אפרת שיין

יומולדת יש רק פעם בשנה, ולא משנה באיזו גיל חוגגים, תמיד חשוב שתישאר לנו מזכרת מהמסיבה, המשתתפים, הפעלת יום ההולדת וכמובן העוגה. הרי גם בתור מבוגרים אנחנו נהנים להסתכל אחורה באלבומי התמונות, אז כדי שהתמונות יהיו הכי מוצלחות שאפשר, ריכזתי עבורכם כמה טיפים לצילום המסיבה שלכם:

 

התחילו בצילומים עוד לפני המסיבה

התחילו לצלם כבר בשלב ההכנות. מכינים שקיות הפתעה בבית? תעדו את התהליך עם הילדים, את הממתקים שנכנסים לשקיות, את המשפחה שמכינה הכל יחד, כך תוכלו להיזכר בחוויות המשפחתיות שלכם גם בעוד הרבה שנים.


ילדת יום ההולדת אוחזת בבלונים צבעוניים

יום לפני החגיגה של הפעלת יום ההולדת ודאו שכרטיס הזיכרון של המצלמה ריק ושהבטריה טעונה. לא תרצו לגלות בדיוק בצילום הכי חשוב שנגמר לכם כרטיס הזיכרון…

צלמו את המקום בו אתם חוגגים (חדר/פארק) לפני שמגיעים כל האורחים- את שולחן יום ההולדת המלא כל טוב, את הקישוטים שהכנתם. המקום לא יישאר כך עוד הרבה זמן. אל תשכחו לצלם כמובן את ילד/ת היומולדת, קצת לפני שמגיעים האורחים- לבד וגם עם המשפחה.


 

תמונות במהלך חגיגת יום ההולדת

ודאו שיש לכם תמונות של החוגג/ת עם החברים הטובים שלו. 


אם הזמנתם הפעלה ליום הולדת ואתם חלק ממנה, בקשו מאחד האורחים לצלם אתכם עם הילד/ה במהלכה.

וכמובן, העוגה. צלמו אותה שלמה (כיף לדפדף אחורה באלבומים ולהזכר בעוגות המושקעות של ימי ההולדת) ואל תשכחו לצלם את רגע כיבוי הנרות- אם כיביתם את האור, השתמשו במבזק (פלאש) של המצלמה ע"מ שהתמונה תהיה מוארת.


והכי חשוב, הורידו אח"כ את התמונות למחשב, שמרו אותם בתיקייה מסודרת והכינו אלבומים מדי פעם. זו המזכרת הכי מרגשת שיש.

מזל טוב!

 

לכתבות נוספות:

 

 

 

הכר את המומחה: אפרת שיין היא אמא לשניים, צלמת משפחה, ילדים והריון שלוכדת רגעים קסומים. לקבלת טיפים וכלים נוספים לתיעוד וצילום מאפרת

 

תוכנת על ידי Vital - בניית אתרים